Kretingos rajono krepšinio pirmenybėse baigėsi grupių etapas ir paaiškėjo, kurios komandos buvo geriausios savo grupėje, o kurioms keturioms teks kovoti dėl Paguodos taurės. Dabar po 3 geriausios A ir B pogrupių komandos sužais tarpusavyje ir tada keturios daugiausiai taškų surinkusios komandos susitiks pusfinaliuose.

A pogrupyje vienintelė nepralaimėjusi komanda išliko SK „Granitas“ – IV ture jis 100:49 nepasigailėjo šešiese rungtyniavusių Darbėnų SK „Darba“ krepšininkų, o paskutinėse grupių etapo rungtynėse po permainingos ir pratęsimo pareikalavusios kovos 77:73 nugalėjo „Skuodo KKSC-„Senamiesčio“ komandą. Pastarieji IV ture tik po pertraukos nutolo nuo komandos „Atsipūtę“, ją nugalėjo 86:65 ir su vienu pralaimėjimu pogrupyje užėmė II vietą. Savo ruožtu „Atsipūtę“ komanda V ture 67:52 palaužė „Flex Blow“ komandos pasipriešinimą ir užsitikrino III vietą pogrupyje. Vos vieną pergalę iškovojęs „Flex Blow“ ir be pergalių likusi SK „Darba“ pratęs kovą dėl Paguodos taurės.

B pogrupyje vienintele be pralaimėjimų išlikusia komanda tapo „Urbovita“, IV ture 79:67 nugalėjusi iki tol taip pat be pralaimėjimų žengusią „Kūlupėnų“ komandą, o V ture 80:72 laimėjusi prieš „Kurmaičius“. Antrą vietą pogrupyje užėmė iki tol ant prarajos buvę „Viruso“ krepšininkai, IV turą 114:60 sutriuškinę be pergalių likusius Kretingos sporto mokyklos jaunuosius krepšininkus, o V turą 81:63 nugalėję antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusius „Kūlupėnų“ krepšininkus, kuriems pralaimėjimas bent vienu tašku didesniu skirtumu būtų užkirtęs kelią į tolimesnį etapą. Buvo užfiksuota neeilinė situacija, kai „Viruso“, „Kūlupėnų“ ir „Kurmaičių“ komandos surinko vienodai po 6 taškus ir teko perskaičiuoti taškų santykį. Palankiausias jis buvo „Virusui“, kuriems ir atiteko II vieta, o „Kurmaičių“ ir „Kūlupėnų“ komandos turėjo identišką taškų santykį – po 7, tad „Kūlupėnams“ kelią atvėrė laimėtos tarpusavio rungtynės. „Kurmaičiams“ teks tęsti kovą dėl Paguodos taurės.

---

IV turo rungtynių rezultatai ir rezultatyviausi žaidėjai: SK „Granitas“ – SK „Darba“ – 100:49 (Vytautas Šližius – 26, Vidas Veryga – 23; Evaldas Paulauskas – 16, Gintautas Astrauskas – 15); „Urbovita“ – „Kūlupėnai“ – 79:67 (Mindaugas Naudžiūnas – 25, Deividas Petravičius – 22; Rokas Žilinskis – 18, Darius Skuodas – 10); „Skuodo KKSC-„Senamiestis“ – „Atsipūtę“ – 86:65 (Domas Martinkus – 23, Danielius Gailius – 15; Gintas Varanauskas – 15, Laimonas Jencius – 15); „Kretingos SM“ – „Virusas“ – 60:114 (Kajus Kutelis – 25, Ugnius Kvietkauskas – 9; Arvydas Bružas – 25, Nojus Cibulskas – 21).