„7bet-NKL“ naujienos

• Sportas
  • 2021-12-14
„Kretingos“ (geltoni marškinėliai) susitikimo su Vilniaus „Perlu Energija“ momentas

Gruodžio 9 d. „7bet-NKL“ rungtynėse Palangos „Kuršiai“ namuose 85:71 (18:22; 23:11; 22:17; 22:21) nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynus „Mažeikius“ (8 pergalės, 12 pralaimėjimų) ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui. Nors po I kėlinio varžovai ir buvo priekyje, II kėlinį palangiškiai perėmė iniciatyvą ir nutolo – 41:33. Trečią kėlinį svečiams buvo pavykę priartėti iki 5 taškų (48:43), tačiau paskutinį kėlinį šeimininkai įgijo 19 taškų persvarą (75:56) ir užtikrintai užbaigė rungtynes.

Palangos „Kuršiams“ atstovavo: Dereka’s Hanes’as (7/12 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 6 rez. perdavimai, 3 per. kamuoliai, 26 naud. balai) – 24, Ernestas Jaškus (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai, 2 blokai, 26 naud. balai) – 20, Karolis Sapiega (3/4 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) ir Tadas Kararinas (6 atk. kamuoliai) – po 11, – Herkus Kumpys (4 rez. perdavimai) – 8, Tadas Budrys – 4, Justas Žiubrys.

„Kretingos“ komanda gruodžio 9 d. išvykoje 60:107 (11:24; 16:24; 14:31; 19:28) buvo sutriuškinti Šakių „Vyčio“ (9 pergalės, 11 pralaimėjimų) ir patyrė skaudžiausią šio sezono nesėkmę. Kretingiškiai besivejančiųjų vaidmenyje atsidūrė jau nuo pačios susitikimo pradžios, po I kėlinio komandas skyrė 13 taškų, o II kėlinį varžovams pataikius 5 tolimus metimus, skirtumas dar labiau išaugo, iki pertraukos komandas skyrė 21 taškas – 27:48. Po pertraukos varžovai ir toliau išlaikė geresnę žaidimo kokybę ir privertė mūsų miesto komandą patirti pralaimėjimą didžiausiu skirtumu. „Kretingos“ komanda atakavo tik 36 proc. tikslumu, kai varžovai tai darė 63 proc. Šiose rungtynėse „Kretingai“ atstovavo: Eimantas Žilius – 14, Edgaras Preibys ir Rokas Šimkevičius (3/7 tritaškiai) – po 11, Spenser’is Mitchell’as – 8, Domininkas Matutis – 5, Rytis Zabita ir Lukas Polekauskas – po 4, Haroldas Saprykinas – 3, Kornelijus Stonkus ir Aidas Viskontas.

Gruodžio 11 d. „Kuršiai“ išvykoje 63:76 (14:22; 19:22; 13:14; 17:18) turėjo pripažinti Kauno „Žalgirio- II“ (14 pergalių, 6 pralaimėjimai) pranašumą ir nutraukė savo pergalingą seriją, o varžovai savo ruožtu pasiekė septintą pergalę iš eilės. Žalgiriečiai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir iš karto nutolo, o Palangos komandai nekrito tolimi metimai, ir po I kėlinio komandas skyrė 8 taškai – 14:22. Saugų atstumą šeimininkai išlaikė visų rungtynių metu, „Kuršiams“ nepavyko priartėti arčiau negu 7 taškai, o IV kėlinį varžovai sudavė lemiamą smūgį, nutolo (32 min. 46:65), ir likęs rungtynių laikas liko tik formalumas. Per XX turų 9 pergales pasiekę Palangos „Kuršiai“ šiuo metu turnyrinėje lentelėje užima VIII vietą.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (4/11 tritaškiai, 5/6 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 21, Justin’as Young’as (5/6 dvitaškiai, 2 blokai) – 11, Ernestas Jaškus (4/7 dvitaškiai) – 10, Tadas Budrys – 4, Justas Žiubrys.

„Kretingos“ komanda sostinėje 85:91 (18:34; 23:22; 20:18; 24:17) pralaimėjo prieš Vilniaus „Perlą Energiją“ (6 pergalės, 12 pralaimėjimų). Šiose rungtynėse „Kretingos“ krepšininkai jau po I kėlinio buvo atsilikę 16 taškų ir visas rungtynes kantriai vijosi varžovus, o IV kėlinį įžiebė savo fanams vilties: likus žaisti 26 sek. po H. Saprykino tritaškio komandas skyrė 4 taškai – 85:89, pražanga sustabdytas varžovas pataikė abi baudas, o „Kretingos“ puolėjo R. Zabitos metimą varžovai blokavo ir skirtumą išlaikė iki susitikimo pabaigos. Penkis pralaimėjimus iš eilės patyrusi „Kretingos“ komanda šiuo metu turnyro lentelėje nukrito į XIII vietą, bet už artimiausius varžovus Joniškio „Delikatesą“ yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau. Per XIX turų mūsų miesto komanda yra iškovojusi 5 pergales.

„Kretinga“: Rytis Zabita (9/16 dvitaškiai, 7/9 baudos, 13 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai, 39 naud. balai) – 25, Haroldas Saprykinas (5/12 tritaškiai) – 23, Domininkas Matutis (3/6 tritaškiai, 7 rez. perdavimai) – 15, Spenser’is Mitchell’as (4/6 baudos, 5 atk. kamuoliai, 6 išpr. pražangos, 15 naud. balų) – 10, Aidas Viskontas (2/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 8, Kornelijus Stonkus ir Rokas Šimkevičius – po 2.

Gruodžio 16 d. „Kretingos“ komanda susikaus su Joniškio „Delikatesu“, o Palangos „Kuršiai“ išvykoje žais su lygos lyderiais „Gargždais“ (16 pergalių, 4 pralaimėjimai), gruodžio 18 d. 16 val. „Kuršiai“ namuose priims Kauno rajono „Atletą“ (11 pergalių, 8 pralaimėjimai), o „Kretinga“ savaitės rungtynėse 19.30 val. išvykoje kovos su „Šilute“ (9 pergalės, 11 pralaimėjimų).