Pajūrio naujienos
Help
2022 Gegužė
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Komentarų topas

Nieko nestebina pasakymas, jog paauglystė yra pats sudėtingiausias vaikystės etapas, todėl su šio amžiaus vaikais bendraujant reikalinga išskirtinė atida ir pagarba jų prieštaringiems jausmams. Šiuo laikotarpiu vaikų nesuviliosi gražiu žaisliuku ar saldainiais. O pigi dovanėlė ar koks niekutis paauglį gali net įžeisti. Todėl suaugusiesiems reikia gerai apgalvoti, ką dovanoti paaugliams per Kalėdas.

Pasiklauskite paties paauglio, kokios dovanos norėtų

Paaugliais tradiciškai laikome vaikus nuo 12 iki 16 metų, vyresnius jau galime vadinti jaunuoliais. Kadangi mūsų laikų paaugliai jau būna aprūpinti viskuo, apie ką jie svajoja, todėl prieš perkant jiems dovaną verčiau neskubėti ir paklausti jų pačių, ką jie per Kalėdas norėtų gauti dovanų. Jei dovanas pirksite ne savo, o draugų ar pažįstamų vaikams, tada galite paklausti ir jų tėvų, kokios dovanos būtų pačios tinkamiausios.

Kas tiktų paaugliams iki 16 metų?

Tokio amžiaus paaugliai neįsivaizduoja savo gyvenimo be šiuolaikinių technologijų, todėl jie tikriausiai labai apsidžiaugtų dovanų gavę droną, nešiojamą kolonėlę, ausines, išmanųjį laikrodį arba telefoną. Pati nuostabiausia dovana jiems, ko gero, būtų elektrinis paspirtukas arba riedis. Taip pat galima padovanoti fotoaparatą, kas galbūt paskatintų paauglį atrasti naują pomėgį, įprasminantį laisvalaikio leidimą.

O jeigu paauglys domisi radiotechnika arba mėgsta meistrauti, konstruoti įvairiausius modelius, domisi kitomis technologijomis, jam galima padovanoti tam reikalingas priemones arba specialios literatūros leidinius, kuriuose būtų aprašomos šios veiklos.

Kokios dovanos galėtų sudominti paaugles?

Paauglėms mergaitėms galima dovanoti kokius nors jas dominančius kursus. Tai gali būti mokomieji kvepalų kūrimo, dekupažo ar keramikos kursai. Svarbu sužinoti, kas domina mergaitę. Tokio amžiaus mergaites galima nudžiuginti ir padovanojus kokį nors stilingą drabužį. Aišku, geriausia prieš perkant tokią dovaną žinoti, kokio dydžio drabužiai jai reikalingi. Be to, paauglės mergaitės laiko save jau tikromis panelėmis, todėl joms gali tikti ir tos dovanos, kurios patrauktų ir vyresnių merginų dėmesį.

Tai gali būti ir aromatingi kvepalai, ir kosmetikos priemonių rinkinys, kurį sudarytų blizgis, lengvas maskuojantis kremas, blakstienų tušas, kvapnus losjonas, skirtas kūnui, tiktų ir dailūs įvairiausi papuošalai, ir populiarių moteriškų arba jaunimui skirtų žurnalų prenumerata.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas