„7bet-NKL“ naujienos

• 2021-11-30
Su kamuoliu – 21-u numeriu pažymėtais marškinėliais žaidžiantis „Kretingos“ krepšininkas Aidas Viskontas.

Lapkričio 25 d. Kretingos „Kretinga“, žaidžianti „7bet-NKL“ (Nacionalinėje krepšinio lygoje) ir treniruojama Arimanto Mikaločiaus, Mažeikiuose 55:73 (11:20; 8:20; 11:15; 21:18) neatsilaikė prie „Mažeikių“ (6 pergalės, 10 pralaimėjimų) komandą. Kretingiškiai pirmąją rungtynių pusę sukrapštė tik 19 taškų ir negrįžtamai paleido varžovus į priekį – 19:40. Po pertraukos skirtumo svariai sumažinti nepavyko ir teko pripažinti turnyrinės lentelės kaimynų pranašumą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Spenser’is Mitchell’as (2/3 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 12, Eimantas Žilius (4/9 dvitaškiai) – 10, Domininkas Matutis 8, Rytis Zbita ir Rokas Šimkevičius (3/5 dvitaškiai) – po 6, Aidas Viskontas – 5, Edgaras Preibys ir Haroldas Saprykinas – po 4, Kornelijus Stonkus.

Palangos „Kuršiai“ treniruojami Povilo Šakinio namuose 92:75 (27:17; 21:15; 23:20; 21:23) nugalėjo „Šilutę“ (7 pergalės, 8 pralaimėjimai) ir nutraukė aštuonių iš eilės nesėkmių seriją. Šeimininkai puikiai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo 16 taškų persvarą (48:32), III kėlinį pamario ekipa buvo sumažinusi skirtumą iki 11 taškų, bet palangiškiai arčiau varžovų neprisileido ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Derek’as Hanes’as (7/12 dvitaškiai, 2/4 triaškiai., 8/9 baudos, 6 atk. kamuoliai, 6 rez. perdavimai, 34 naud. balai) – 28, Laurynas Mikalauskas (6/8 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) ir Herkus Kumpys (5/6 baudos) – po12, Karolis Sapiega (5/8 baudos, 5 atk. kamuoliai) – 9, Vidmantas Užkuraitis (2/2 tritaškiai) – 8, Tadas Kararinas – 7, Tadas Budrys (2/2 dvitaškiai) – 4.

Lapkričio 27 d. Palangos „Kuršiai“ Palangos arenoje 76:67 (18:18; 16:16; 20:11; 22:22) nugalėjo nominalius aikštės šeimininkus „Kretingos“ krepšininkus. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žengė taškas į tašką, ką įrodė tai, kad tiek po I, tiek po II kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas. „Kuršiai“ nuo kretingiškių nutolo III kėlinio pabaigoje ir įgijo 9 taškų persvarą (30 min. 45:54). Ketvirtą kėlinį spurtu pradėjo „Kretingos“ komanda ir po E. Žiliaus tritaškio iš aikštės krašto išsiveržė į priekį (34 min. 58:57). Tada savuoju spurtu atsakė palangiškiai, kurie susigrąžino iniciatyvą, išlaikė ją iki kėlinio pabaigos ir pasiekė antrą iš eilės pergalę. Šias rungtynes Palangos arenoje stebėjo 735 žiūrovai, o tai yra šio sezono „7bet-NKL“ lygos rekordas. Po šios pergalės „Kuršiai“ turnyro lentelėje aplenkė kretingiškius ir pakilo į VIII vietą, o „Kretingos“ komanda po nesėkmių prieš turnyrinės lentelės kaimynus užima XII vietą.

„Kretinga“: Eimantas Žilius (4/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 15, Haroldas Saprykinas (4/7 tritaškiai) – 12, Rytis Zabita (5/6 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai) ir Rokas Šimkevičius (2/4 tritaškiai) – po 10, Edgaras Preibys – 7,Spencer’is Mitchell’as (3/3 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai, 13 naud. balų) – 6, Aidas Viskontas – 3, Domininkas Matutis (11 rez. perdavimų) ir Kornelijus Stonkus – po 2.

Palangos „Kuršiai“: Derekas Hanesas (2/4 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 17, Laurynas Mikalauskas (7/12 dvitaškiai, 8 atk. kamuoliai) – 16, Herkus Kumpys (8 atk. kamuoliai) – 13, Karolis Sapiega (2/3 tritaškiai) – 10, Tadas Budrys (5 atk. kamuoliai) ir Vidmantas Užkuraitis – po 7.

Kretingos komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras apie šio savaitgalio rungtynes: „Blogos rungtynės Mažeikiuose, ypač puolime. Su tokiu pataikymu ir kovingumu nelaimėtume nė vienerių rungtynių. Gerai, kad padarėme išvadas, ir Palangoje jau žaidėme su kita energija. Susitikimo Kovojome iki galo, bet susitikimo pabaigą geriau sužaidę varžovai galėjo džiaugtis revanšu. Laukia labai daug sunkių rungtynių, nes visos komandos prieš mus turi aikštės pranašumą ir norės taškų, todėl mes turime kautis nuo pat pirmos minutės.“

Palangos „Kuršiai“ gruodžio 2 d. 18.30 val. namuose susitiks su Joniškio „Delikatesu“ (5 pergalės, 11 pralaimėjimų), o gruodžio 4 d. išvykoje susikaus su Vilkaviškio „Perlu“ (9 pergalės, 6 pralaimėjimai), o „Kretingos“ komanda gruodžio 4 d. 16 val. susikaus su „Gargždų“ (14 pergalių, 2 pralaimėjimai) komanda.