Lapkričio 4 d. „7bet-NKL“ žaidžianti „Kretingos“ komanda 71:68 (10:12; 18:28; 18:9; 25:19) palaužė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (1 pergalė, 9 pralaimėjimai) pasipriešinimą. Abi komandos rungtynes pradėjo nerezultatyviai, po I kėlinio dviem taškais priekyje buvo varžovai (10:12). Varžovai daug sėkmingiau sužaidė II rungtynių kėlinį, po kurio susikrovė dviženklę taškų persvarą, ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo klaipėdiečiams pirmaujant – 40:28. Po pertraukos jau „Kretingos“ komanda dėl solidžios gynybos leido varžovams pelnyti tik devynis taškus ir sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų – 46:49. Pirmą kartą „Kretinga“ rezultatą persvėrė likus žaisti 4 min. iki rungtynių pabaigos, po Eimanto Žiliaus taiklaus dvitaškio – 62:60. Likus žaisti 2 min. kretingiškiai pirmavo – 66:60, bet tada varžovai pelnė penkis taškus be atsako ir atkūrė intrigą. Likus žaisti 35 sekundes Edgaras Preibys pataikė tolimą metimą, bet kitoje aikštės pusėje tuo pačiu atsakė ir Rytis Šakaitis. Likus žaisti 17 sekundžių E. Žilius prametė abi baudas, o varžovams pergalę galėjęs išplėšti Mato Vaitkaus tritaškis tikslo nepasiekė. E. Preibys atkovojo kamuolį gynyboje ir, likus dviem sekundėms, pataikė dramatišką pergalę įtvirtinusius baudos metimus. Nepaisant pergalės, „Kretingos“ komanda neišvengė ir netekčių: be sergančio Haroldo Saprykino, dėl traumų aikštę anksčiau laiko paliko Kornelijus Stonkus ir Srdanas Ivičius.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Edgaras Preibys (4/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 16, Rytis Zabita (6/9 dvitaškiai, 13 atk. kamuolių, 26 naud.balai) – 15, Aidas Viskontas (6 rez. perdavimai) – 14, Eimantas Žilius (4/7 dvitaškiai 5/7 baudos, 6 atk. kamuoliai, 4 rez. perdavimai, 8 išprov. pražangos) – 13, Domininkas Matutis (5 atk. kamuoliai) – 8, Rokas Šimkevičius (4 rez. perdavimai) – 5, Srdan Ivič, Lukas Polekauskas ir Kornelijus Stonkus.

Lapkričio 6 d. kretingiškiai laikinojoje sostinėje 64:83 (18:23; 10:12; 11:28; 25:20) pralaimėjo Kauno „Žalgirio-II“ (6 pergalės, 4 pralaimėjimai) komandai ir nutraukė savo trijų iš eilės pergalių seriją. Vos aštuoniese šiose rungtynėse žaidę „Kretingos“ krepšininkai rimčiau varžovams pasipriešino tik du kėlinius, kai komandas skyrė 7 taškai (20 min. 28:35). Trečią kėlinį varžovai laimėjo 17 taškų skirtumu – 63:39. Nors „Kretinga“ ir laimėjo paskutinį kėlinį, bet tai padėjo tik šiek tiek priartėti. Šiose rungtynėse mūsų komanda triuškinamai pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (24:41); abi komandos strigo atakuojant iš toli, „Kretingos“ krepšininkai pataikė 3 iš 14 (21 proc.), o varžovai – vos vieną iš 16 bandymų (6 proc.).

Nepaisant šio pralaimėjimo „Kretingos“ komanda su 4 pergalėmis ir 6 pralaimėjimais turnyro lentelėje pakilo į VIII vietą, tokius pačius pergalių ir pralaimėjimų santykius turi Palangos „Kuršiai“, Šilutės ir Mažeikių krepšininkai.

„Kretinga“: Eimantas Žilius (8/8 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 16, Rytis Zabita (5/7 dvitaškiai) – 10, Edgaras Preibys, Domininkas Matutis (5/6 baudos, 7 rez. perdavimai) ir Lukas Polekauskas (4/8 dvitaškiai, 2 blokai) – po 8, Aidas Viskonas (4 rez. perdavimai) ir Rokas Šimkevičius (6 rez. perdavimai) – po 6, Matas Staponas – 2.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Labai sunki savaitė – turėjome bėdų dėl ligų ir traumų, bet pavyko iškovoti labai svarbų tašką. Tikiuosi, kitą savaitę keli žaidėjai grįš į rikiuotę ir bus geriau. Pirmas ratas pamažu artėja pabaigos link, tad norisi kiek įmanoma geriau jį užbaigti.“

Lapkričio 11 d. „Kretingos“ komanda susitiks su Joniškio „Delikatesu“ (2 pergalės, 8 pralaimėjimai), o lapkričio 13 d. 16 val. – su Šilutės „Šilute“ (4 pergalės, 6 pralaimėjimai).