Arimanto Mikaločiaus treniruojama Kretingos „Kretinga“ praėjusį savaitgalį sužaidė „7bet-NKL“ rungtynes su dar dviem rimtais varžovais – praėjusių metų vicečempionais Telšių „Telšiais“ ir per pastarąjį dešimtmetį tris kartus lygą laimėjusiais Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkais. Abi komandos pernai pateko į finalo ketvertą, ir abiejose rungtynėse „Kretingos“ komanda neprilygo pajėgiems varžovams.

Spalio 21 d. kretingiškiai 60:91 (21:27; 18:24; 6:23; 15:17) buvo sutriuškinti „Telšių“ (4 pergalės, 2 pralaimėjimai) krepšininkų. „Kretingos“ komanda kiek rimtesnės kovos varžovams suteikė pirmoje rungtynių pusėje – įpusėjus susitikimui komandas skyrė tik 12 taškų (39:51). Kretingiškiai III kėlinį pelnė vos šešis taškus, o tuo pasinaudoję Žemaitijos sostinės atstovai pradėjo tolti. Paskutiniame kėlinyje komandas skyrė 36 taškai (35 min. 51:87), likusią kėlinio dalį laimėjo „Kretingos“ komanda, bet tai padėjo tik aptirpdyti varžovų persvarą.

Šiose rungtynėse Kretingos „Kretingai“ atstovavo: Haroldas Saprykinas ir Eimantas Žilius (5/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – po 11, Domininkas Matutis (2/4 tritaškiai) – 10, Rokas Šimkevičius (2/2 tritaškiai) – 9, Rytis Zabita (9 atk. kamuoliai, 18 naud. balų) – 8, Edgaras Preibys ir Srdan Ivic – po 4, Aidas Viskontas – 3, Kornelijus Stonkus ir Ugnius Kvietkauskas.

Spalio 23 d. „Kretingos“ komanda 63:89 (20:24; 16:24; 14:20; 13:21) pralaimėjo ir prieš Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (5 pergalės, 1 pralaimėjimas) komandą. Įpusėjus I kėliniui kretingiškiai po Domininko Matučio tritaškio turėjo ir 7 taškų persvarą (6 min. 18:11), bet varžovai į tai atsakė spurtu 2:13 ir po pirmo kėlinio turėjo 4 taškų persvarą – 20:24. Baigiantis II kėliniui šeimininkams pavyko padidinti savo pranašumą iki dviženklio – 36:48. Po pertraukos tituluoti varžovai toliau didino savo persvarą ir įveikė lygos debiutantus. Šias rungtynes Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandoje dėl traumos praleido kretingiškis Aurimas Urbonas. Kretingos komanda per šešias rungtynes pasiekė vieną pergalę ir turnyro lentelėje dalijasi XII–XIII vietomis.

Kretingos „Kretinga“: Eimantas Žilius (4/6 dvitaškiai) – 15, Haroldas Saprykinas (5/9 dvitaškiai) – 13, Rokas Šimkevičius (8 atk. kamuoliai) – 11, Domininkas Matutis – 6, Srdan Ivic (6 atk. kamuoliai) – 5, Aidas Viskontas – 4, Ugnius Kvietkauskas – 3, Edgaras Preibys, Kornelijus Stonkus ir Rytis Zabita – po 2.

Komandos vyr. trenerio Arimanto Mikaločiaus komentaras: „Šį savaitgalį turėjome labai stiprius varžovus, kurie jau kelerius metus yra lygos favoritai. Rezultatas su varžovais parodė, kiek daug darbo ir įvairių detalių gludinimo mums dar trūksta, norint patekti į finalinį ketvertą. Po šio savaitgalio jau esame sužaidę su II, III, IV ir V vietas praėjusių metų sezone užėmusiomis komandomis, tad dabar laukiame mūsų pajėgumo varžovų. Tačiau visi jie turės aikštės pranašumą, todėl mums reikės demonstruoti solidų krepšinį, jei norime iškovoti pergalių.“

Artimiausias rungtynes „Kretingos“ komanda žais spalio 28 d. su Mažeikių „Mažeikiais“ (2 pergalės, 4 pralaimėjimai), o spalio 30 d. 16 val. Palangos arenoje susitiks su Palangos „Kuršiais“.