„Minijos“ legionierius Shogo Osawa (priekyje), realizavęs paties uždirbtą 11 m baudinį, pelnė vienintelį komandos įvartį.

Spalio 2 d. Kretingos „Minija“ Kretingos centriniame stadione 1:1 (1:1) sužaidė su savo persekiotoja Marijampolės „Sūduvos B“ (XIII vieta, 17 taškų) komanda. Šios Lietuvos futbolo federacijos I lygos rungtynės buvo labai svarbios, nes pralaimėjimo atveju Marijampolės „Sūduva B“ galėjo sumažinti savo atsilikimą iki vieno taško.

Pirmąjį rungtynių trečdalį daugiau su kamuoliu žaidė aikštės šeimininkai, bet pirmasis įvartis krito į jų vartus. 14-ą min. po kampinio varžovų smūgio kamuolys atšoko nuo virpsto, o pirmas prie jo suskubo Ernestas Burdziliauskas, pelnęs įvartį. Po praleisto įvarčio „Minijos“ komanda suaktyvino savo puolimą ir pradėjo kurti pavojingesnius momentus, bet jiems užbaigti pritrūko tikslumo. Pirmąjį momentą susikūrė saugas S. Y. Bance, bet, iššokęs prieš vartininką, nesugebėjo išnaudoti šios galimybės. 30-ą min. Sh. Osawa iš maždaug 25 m atliko pavojingą baudos smūgį, bet varžovus išgelbėjo vartininkas. Jau pačioje kėlinio pabaigoje, 42-ą min., Sh. Osawa uždirbo 11 m baudinį, kurį pats ir realizavo, išlygindamas rungtynių rezultatą – 1:1. Prieš pat pertrauką S. Y. Bance sulaukė puikaus skersuoto kamuolio, bet rezultatas nebepasikeitė.

Antrą kėlinį „Minija“ visiškai perėmė iniciatyvą, bet, anot trenerio, komandai trūko aštrumo ir užtikrintumo baigiamojoje atakos stadijoje, tad teko tenkintis rezultatyviomis lygiosiomis. Kretingos „Minija“, likus žaisti trejas rungtynes, su 22 taškais išsaugojo XI turnyro lentelės vietą, dviem taškais lenkdama Vilniaus „BFA“.

Kretingos „Minija“: vartininkas ir kapitonas Eimantas Brezgys, Germanas Vaniuchinas, Laurynas Bauža (55 min. Deivydas Šiuša), Vilius Kazlauskas, Pape Serigne Lo, Said Yannis Bance, Shogo Osawa, Gustas Gumbaravičius, Aidas Pipiras (69 min. Mantas Gedutis), Valdas Jašmontas ir David Kirzneris (84 min. Deividas Pipiras).

Komandos vyr. trenerio Martyno Vilucko komentaras: „Šiose rungtynėse tikslas buvo laimėti, bet jo nepasiekėme. Mums trūko aštrumo puolant, dėl asmeninių priežasčių neturėjome savo puolėjo, tad teko išbandyti įvairius variantus, kai kurie žaidėjai žaidė ne savo pozicijose, kai kurie dar neatsistatę po traumų, bet čia – ne pasiteisinimai. Manau, turėjome sukūrę užtektinai momentų pelnyti daugiau įvarčių, bet jų neišnaudojome ir tą parodo rezultatas. Iki sezono pabaigos liko tik trejos rungtynės, ir bandysime jį užbaigti pakilia nata.“

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ žais išvykoje spalio 16 d. su turnyrinės lentelės kaimynais, Klaipėdos FK „Neptūnas“ (X vieta, 25 taškai).