2025 Vasaris |
Pi | | 3 | 10 | 17 | 24 |
An | | 4 | 11 | 18 | 25 |
Tr | | 5 | 12 | 19 | 26 |
Ke | | 6 | 13 | 20 | 27 |
Pe | | 7 | 14 | 21 | 28 |
Še | 1 | 8 | 15 | 22 | |
Se | 2 | 9 | 16 | 23 | | |
Apklausa | Ar susitelks Europa po JAV prezidento D. Trumpo trenksmo? |
|
Savivaldybė parduoda buvusį valdžios pastatą (24 komentarai)
Rimantas V.2025-01-21 14:19:38 Kaip "Antano namelį" anuomet, taip ir šį pastatą statė kretingiškiai darbininkai, ne "šventasis" koks ar sovietinis kompartsekretorius. Pastatas geros būklės, pamatai stabilūs - sienos nesuskilinėjusios, langų rėmai taip pat geros būklės, medžio masyvo, stiklai sveiki, dvigubi, kaip ir visoks natrio-kalcio silikatinis stiklas, nepraleidžia ultravioletinių ir infraraudonųjų spindulių. Geras namas. tik gręsia pavojus, kad plastikinio idiotizmo apimtoje Lietuvoje gerus langus ekologiškais spygliuočių medžio rėmais pirmiausiai išvogs narkotinių kanapių šiltnamiams, užuot juos tinkamai sutvarkę, o jų vietoje sustatys langus šaltais, kancerogeniškais rėmais iš PVC, kurio visas pasaulis jau atsisko ar net draudžia.
Protingas2025-01-21 17:01:09 neparduotų. Nugriautų ir pastatytų daugiaukštę stovėjimo aikštelę taip išsprendžiant automobilių statymo problemą. Parduos už kokius 300k., o po kiek laiko išpirks už 600k. Valdžios biznis.
Protingas tik2025-01-21 17:46:41 dedasi tokiu.Kai ligoninė mato perspektyvą, plečiasi ir statosi priestatą, tai tokie "protingi" , susimokę su iš badp mirštančiais komunistais, Kretingoje griauna kinoteatrus, kultūros centrus, technikumus.Tendencija aiški-griaunam ten, kur yra išlikusi vertė.Ten, kur vertės nėra, tokie chunveibinai visai nesiūlo statyti parkingo, pvz, viešbučio vietoje
Svieta2025-01-21 17:52:00 PABAIGA-MARTIŠAUSKAITĖ DAVĖ VAIZDŲ-PARDUODA TURTĄ KURIO NETURI IR VISIEMS NORMA Jazbutytė nuvylė komentarą kažkokį o martišauskaitė išvis nusikalbėjo
Je je,2025-01-21 20:51:29 geriau prie Žemaitės alėjos būtumėt nagų nekišę, turėtumėt žagsėti kaskart, kai aš išvažinėju iš LIDL.Na , o ant 16 metrų pločio pėsčiųjų tako nesu matęs nė vieno pėsčiojo.Nuvažiuokit į Palangą pasižiūrėti, kokio pločio turi būti magistralinė alėja.Šia kryptimi praplaukia ketvirtadalis Lietuvos automobilių, Vaitkus šitą suvokė, o Kretingos kaimietukai pritrūko protelio
Tue, 21 Jan 2025 19:2025-01-21 21:30:15 kokia aikstele.. gausis puikus daugiabutis ir be aiksteliu
Ponui je je2025-01-21 22:56:06 Kaimietukai Kretingoje negyveno, be to jų nagai buvo riesti į save. Juk Kretingoje nė viena didelė visuomeninė statyba nepraėjo be bankrotų ,skandalų ir milijonų taškymo.
Protingam2025-01-21 23:00:12 Sužinok už kiek Mėguva parduota ir kiek už ją dabar prašoma. Miestas iki šiol neturi tikro šeimininko, todėl ir savivaldybė miesto pakraštyje bankrutavusio banko pastate, o ne centre kaip visur.
Bildukas2025-01-22 00:12:41 Esio i banka je dous noperksio aš.Pastatysio metanuoly gamykla
MAMA2025-01-22 06:48:00 blogiausia, kad dviracio taku Vilniaus gatveje vaiksto moksleiviai. Kadangi jie su ausinemis, tai gali skambinti, neskambines, kad pasitrauktu, bet jie nieko negirdi. Jau saugiau dviraciu vaziuoti kitoje kelio puseje, taciau ten izvinguriavo plyteles silpnaregiams. Idomu tik , kur tie silpnaregiai nueis, nes visur ju linija trukineja, bet svarbausia padaro gabaliukus saligatviuose, o sistemos nera.
DAR KARTĄ SAKAU, KAD BORTELIS, KURIS SKIRIA DVIRAČIŲ TAKĄ NUO PĖSČIŲJŲ TAKO TURI BŪTI NUOŽULMUS, KAD NORINT APLENKTI NEDRAUSMINGUS PĖSČIUS, NEVIRSTUM NUO DVIRAČIO, UŽVAŽIAVĘS ANT BORTELO. Atsiprašau, kad ne apie bendrabutį rašau, tiesiog daug kas čia rašo apie miesto problemas. O aš jų daugiausia matau su dviračių takais Kretingos mieste, nes nevairuoju, o visur važineju dviračiu. Baisu kokių zigzagų yra pridaryta. Jau atmintinai žinau visas problemines vietas, kur staigiai Žemaitės alėjoje reikia vinguriuot iš dviračio tako į kitą pusę ir t.t Pasnigus Viliaus gatvėje dviračio tako išvis nenuvalė. Atitirpus sniegui, dar ilgai juo negalėjome važiuoti, nes sniegas neištirpo. Kas prižiūri dviračio taką į Padvarius? Pilna akmenų ant jo/
Mamai2025-01-22 08:44:53 Buvo padaryta klaida skalda išpylus kelio pakraščius, todėl valant nuo kelio sniegą, akmenys nubloškiami ant dviračių tako, o jo niekas neprižiūri .
Mama2025-01-22 13:46:48 Taip, tikrai ta skalda patenka ant dviračio tako. Jei važiuoji tamsoje, tada labai pavojinga.
Bildukas2025-01-22 15:21:35 Planuojant pastatą pertvarkyti į butus visai neatsižvelgiama į automobilių statymo vietas.Aiškiai parašyta,kad žemė neparduodama.Tuomet klausimas,kur gyventojsi statys savo mašinas? Formuojasi nuomonė,kad bus užkišta gatvė,kuri yra intensyvaus eismo.
Protingai pasakėte2025-01-22 16:28:16 Jei neapsimetinėtumėt Mike kvailučiu, norėdamas pakiršinti tokio paties mentaliteto liumpenus, galėtumėt būti visai neblogas nuomonės formuotojas.
Bildukas2025-01-22 22:02:01 Tep,kumet skaitau liumpenproletarų komentarus,ožkarta matau K.Marksą,vo šalėmas ėr F.Engelso atsėrond,išpaskuos lend lenins,stalins,chruščiuovs,briežnevs...,kėtuo posė hitleris,musolinis,frankas....
LP2025-01-23 01:33:02 O kor šimononytis ,ont tava seina kor jezus kristus so marija pas babaliu kab
Bildukas2025-01-23 07:09:10 Šėta ė liumpenproletara pavyzdys išlinda.
Namas2025-01-23 07:41:18 Prie pat centro be vietos automobiliams.
Kartena2025-01-23 17:02:13 To ilendi ir išlendi kap mandaluoške is ingridas ķušy.Paluoji ir viel ilendi.Buk be baimes ten nieks nelys ,nebet širinskiene
Bildukas2025-01-23 17:09:27 Liumpenproletaro komentaras.
WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus,
kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja,
kursto nelegaliems veiksmams.
WWW.PAJURIONAUJIENOS.COM privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą,
rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis.
O taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. |
|