Pajūrio naujienos
Help
2021 Gruodis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe310172431
Še4111825
Se5121926
Orų prognozė
Dieną-8°C debesuotumas 0 %
Naktį-14°C debesuotumas 29 %
Apklausa

Ar pritariate sostinės iniciatyvai atsisakyti šventinių fejerverkų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

Balsuokite už „Pajūrio naujienų“ 2021-ųjų Metų žmogų!

Edgaras ZABORAS
Arimantas MIKALOČIUS
Jūratė MAČERNIENĖ
Dalia ČINKIENĖ
Kazys MAKSVYTIS
Virginijus JAPERTAS
Ingrida TAUJANSKIENĖ
Alma JANKAUSKIENĖ
Nerijus ČAPAS
Ričardas JOVAIŠA
Komentarų topas

“Rūsio“ priestatą reikės nugriauti

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Aktualijos
  • 2006-02-28

Klaipėdos apygardos teismas atmetė Rasos Griguolienės skundą ir prašymą ne griauti, o leisti sutvarkyti dokumentus, būtinus statybos darbams, vykdytiems prie kavinės „Rūsys“. Apygardos teismas patvirtino, kad Kretingos rajono apylinkės teismo sprendimas pastato, esančio Rotušės a. 1, fasadą atstatyti į buvusią padėtį yra teisingas.

Kretingos rajono apylinkės teismas praėjusių metų lapkritį patenkino Stasiulaičių prašymą, kad R.Griguolienė savo lėšomis nugriautų metalinį vamzdį, pritvirtintą prie pastato sienos nuo J.K.Chodkevičiaus gatvės pusės, savavališkai pastatyto statinio antrąjį aukštą ir statinio stogo konstrukcijas iki pirmojo aukšto perdangos bei savo lėšomis atstatytų pastato fasadą į buvusią padėtį.

Teisme buvo nurodyta, kad R.Griguolienė priestatą prie kavinės „Rūsys“ ir kitus darbus darė be Stasiulaičių, kuriems priklauso dalis pastato, sutikimo, be privalomų projektinių dokumentų.

R.Griguolienė apygardos teismą prašė pakeisti Kretingos teismo sprendimą ir įpareigoti ją per devynis mėnesius reikiamai patvirtinti projektą, gauti leidimą, pašalinti trūkumus, tinkamai įforminant statybos dokumentus. Apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus kolegija pažymėjo, kad R.Griguolienė, neturėdama ieškovų sutikimo bei reikiamų institucijų leidimo, pažeidė suderintą projektą ir vietoj vieno aukšto karkasinio pastato pradėjo statyti dviejų aukštų blokelių mūro su gelžbetonine perdanga priestatą.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas