Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Kas turi daugiau atjautos - turtingieji ar paprasti žmonės?

  • Irena ŠEŠKEVIČIENĖ
  • Gatvės interviu
  • 2006-05-19
Lietuvos žmonės per LNK televizijos surengtą akciją nukentėjusiems nuo gaisrų Švėkšnoje surinko 0,5 mln. Lt. Gi šalies Prezidentas Valdas Adamkus miestelio seniūnui įteikė 5 tūkst. Lt asmeninę šeimos paramą. Ir Kretingoje surengtos „Maisto banko“ akcijos, skirtos paremti alkstančius labdaros valgyklos lankytojus, parodė, kad dosniausiai aukoja pensininkai ir vaikai. Kretingiškių gatvėje ir klausėme –

Ignas Balsevičius:

- Aišku, paprasti žmonės. Aš visuomet paaukoju tai močiutei, kuri klūpi centre ir meldžiasi: kad turėtų pavalgyti, be reikalo juk neklūpi. Pats kažkiek teturiu, bet pro vargetą nepraeinu. Visuomet jo pasigailiu. Man irgi yra padėję bėdoje – ne artimi, o tolimesni kaimo žmonės.

Darina Jonikienė:

- Be jokios abejonės – paprasti žmonės. Dirbu laiškininke, apeinu daug kaimo žmonių. Jie yra nuoširdūs. Ir patys būdami vargšai, ypač kaimo pensininkai, užjaučia kitus: per visokias televizijų akcijas susigraudena ir aukoja tuos kelis litelius nuo „mizernos“ savo pensijos.

Vanda Tarvydienė:

- Manyčiau, kad paprasti žmonės. Jie labiau susiduria su skurdu ir vargu, todėl labiau supranta nelaimių ištiktus ar stokojančius žmones. Valdžios žmonės žiūri iš aukščiau: skurdo jie nepatyrę, tad iš kur gi rasis ta atjauta?

Aldona Ženčiuvienė:

- Vienareikšmiškai negalėčiau atsakyti. Tačiau ištikus tokioms bėdoms, kaip Švėkšnoje, sąlyginai galioja posakis „alkanas alkaną užjaučia“.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas