Pajūrio naujienos
Help
2026 Vasaris
Pi 291623
An 3101724
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se181522
Apklausa

Ar Kretingos rajono savivaldybėje dabar veikianti buitinių atliekų tvarkymo sistema skatina atliekas rūšiuoti?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

„Virkštininkų dvaras“ turės naują veidą

  • Edita KALNIENĖ
  • Naujienos
  • 2025-11-07

„Virkštininkų dvarą“ atgaivinti planuoja žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas.

Nuo 2021 m. duris užvėręs „Virkštininkų dvaras“ Vydmantuose Kretingos rajone gyventojams ilgą laiką buvo tapęs diskusijų objektu: kokia jo ateitis, ar dar kada atvers savo duris. Neseniai viešojoje erdvėje žinia pasidalijo žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas. „Mano rankose – nauji raktai“, – taip jis pranešė apie savo naują projektą „Virkštininkų kurortas“, kuriuo jaunas verslininkas siekia atgaivinti kelerius metus primirštą dvarą.

Verslui tinkama vieta

R. Galvonui pajūrio kraštas visada buvo artimas, todėl, pamatęs galimybę plėsti verslą ir į Kretingos rajoną, jis nedvejojo. „Vydmantai – šalia Palangos. Šią vietą patogu pasiekti tiek automobiliu, tiek dviračiu ar paspirtuku, todėl, manau, tai tinkama vieta vystyti verslą“, – tikino virtuvės šefas.

Nors įgalinti „Virkštininkų dvarą“ atrodytų sudėtingas uždavinys, verslininkas atviravo, kad nebijo tokio iššūkio. „Esu jaunas verslininkas, jau sėkmingai įgyvendinęs ne vieną projektą. Taip, „Virkštininkų kurortas“ – didžiausias jų, bet tikiu, kad man pavyks. Džiugu, kad jau sulaukiu didelio žmonių palaikymo“, – kalbėjo R. Galvonas.

Jaunas verslininkas planuoja atnaujinti pastatą, tačiau darbus atliks etapais. „Šiek tiek užtruks, kol viską atnaujinsime, nes pastatas reikalauja daug investicijų. Turiu įvairių minčių, ką jame daryti, bet reikia dar daug ką suderinti ir išgryninti, kad galėčiau viešai apie tai kalbėti“, – dalijosi jis.

Projektas „Virkštininkų kurortas“ startuos simbolinę datą – per Naujuosius metus.

Orientuosis į šeimas ir vaikus

„Virkštininkų kurortas“ – tai projektas, orientuotas į šeimas, auginančias vaikus, ir jų užimtumą. „Planuojame įrengti įvairias užimtumo erdves vaikams, organizuoti edukacijas, pramogines veiklas vaikams ir šeimoms“, – įvardijo verslininkas.

R. Galvonas jau ilgą laiką dirba su vaikais ir šeimomis. Jo manymu, pajūrio regione trūko šiai socialinei grupei skirtos vietos: „Vedu edukacijas vaikų stovyklose. Turiu planų kažką panašaus organizuoti ir čia – norėtųsi vaikams atskleisti visą kelią nuo produkto, pavyzdžiui, pieno ar daržovių, atsiradimo iki galutinio produkto, tarkim, sūrio, pagaminimo. Dirbti su vaikais – mūsų ateitimi – man yra vienas malonumas.“

Pastate veiks viešbutis, restoranas ir vaikų žaidimų kambarys. „Restorane bus visai kitokia koncepcija negu šiuo metu mano valdomose įmonėse. Jame ruošime daugiau europietiškos virtuvės patiekalų“, – atskleidė virtuvės šefas.

Pastatą atverti klientams planuojama simbolinę dieną – per Naujuosius metus. „Planuojame grandiozinį vakarėlį, – pasidžiaugęs, kad programa jau sulaukė susidomėjimo, įvardijo R. Galvonas. – Pasirūpinsime ir vaikų užimtumu.“


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas