Pajūrio naujienos
Help
2026 Gegužė
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Komentarų topas

Po „Pajūrio naujienose“ publikuotos informacijos apie Žvainių gyvenvietę užplūdusias lapes, redakciją pasiekė žinia, kad nuo lapių nukentėjo ir Plokščių kaimo gyventojai.

Į pagalbą jiems atėjo medžiotojų būrelis „Lūšis“, į kurio medžiojamus plotus patenka ir Plokščių kaimas. Buvo sumedžiotos 4 lapės, iš kurių viena dantyse nešėsi grobį – sudraskytą vištą.

„Buvome girdėję, kad Plokščiuose stipriai siaučia lapės, po paskutinės žinios, kad vienu ypu buvo papjautos 9 vištos, ėmėmės veiksmų. Ketvirtadienį buvo sumedžiotos 4 lapės, dvi lapės – kaime, viena jų net su įkalčiais – skuodė dantyse įsikandusi dienos metu papjautą vištą. Norėčiau paneigti kai kurių žmonių įsitikinimą, kad medžiotojai lapėms taupo kulkas. Tikrai kulkų niekas netaupo. Į gyvenvietes plūstančias lapes tenka medžioti ne medžiojamose teritorijose. Tarkime, šios dvi lapės buvo sumedžiotos kaimo viduryje. Pasikalbėjome su kaimo gyventojais, žmonės neprieštaravo, sutiko, kad medžiotume, bet medžioklės taisyklės to neleidžia. Todėl, norint medžioti lapes gyvenamojoje teritorijoje, medžioklė turi būti kruopščiai suderinta su gyventojais“, – kalbėjo medžiotojų klubo „Lūšis“ narys medžiotojas Sigitas Kupšys, pridūręs, kad artimiausiu metu bus mėginama sumedžioti Plokščiuose pastebėtą stambų lapiną, pjaunantį ne tik vištas, bet ir nusitaikantį į mažesnius šunis.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas