Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Apdovanoti policininkai, išaiškinę nužudymą

  • Genė DRUNGILIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2006-05-05
Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, išaiškinant nužudymą ir plėšimą, apdovanoti septyni policijos darbuotojai (iš kairės): R.Černeckis, V.Mažonas, apdovanojimus įteikę Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojai V.Kazlauskas ir D.Smatavičius, toliau - J.Petrikas, A.Grabys, G.Stravinskas, V.Puidokienė, L.Varanius.

Vakar septyni rajono policijos komisariato darbuotojai buvo apdovanoti už greitą sunkaus nusikaltimo išaiškinimą.

Trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklais „Angelas Sargas“ apdovanotas Kriminalinės policijos vadovas, rajono policijos komisariato viršininko pavaduotojas Andrius Grabys ir Organizuotų nusikaltimų tyrimo grupės vyresnysis tyrėjas Laimonas Varanius. Padėkos raštas įteiktas Nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjui Vaidui Mažonui. Vardiniai laikrodžiai įteikti: rajono policijos komisariato viršininkui Jonui Petrikui bei Nusikaltimų tyrimo skyriaus tyrėjams – Ričardui Černeckiui, Vilijai Puidokienei ir Giedriui Stravinskui.

Policijos departamento apdovanojimus už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybinių pareigų atlikimą, išaiškinant nužudymą ir plėšimą, kretingiškiams įteikė Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojai V.Kazlauskas ir D.Smatavičius.

Nusikaltimas, už kurio išaiškinimą buvo apdovanoti policijos darbuotojai, buvo įvykdytas balandžio pradžioje Vydmantuose. Vienas vydmantiškių buvo nužudytas, kitas – sumuštas ir apiplėštas – atsidūrė ligoninėje. Dėl abiejų nusikaltimų tą pačią dieną policija sulaikė vydmantiškius: keturis kartus už vagystes teistą 17-metį ir 31 metų A.Š.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas