Pajūrio naujienos
Help
2025 Balandis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Apklausa

Ar Kretingoje reikėtų modernesnių ir saugesnių vaikų žaidimo aikštelių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Saulius DAUGINTIS:

– Ne, nesu buvęs. Esu ne visai vietinis, ne iš Kretingos – iš Raguviškių. Bet žinau, sporto centre lankosi mano draugai. Pats asmeniškai gal ir norėčiau kada užsukti, domintų, kokios ten sąlygos, pasiūlymai, bendro pobūdžio informacija.

Danutė PODSADNAJA:

– Ne, kol kas neteko lankytis. Vis to laisvo laiko nėra, bet labai norėčiau paplaukioti, šiaip pasportuoti. Visko norėčiau, tik kokie ten pasiūlymai? Ypač džiaugiuosi, kad Kretingoje atsirado baseinas. Tai puiki proga žmonėms išeiti iš namų, pasitreniruoti, paplaukioti. Ir ne tik suaugusiesiems, bet ir vaikams, šeimoms, senjorams. Pasižadu, kad tikrai užsuksiu.

Aurelija GIKARIENĖ:

– Taip, žinoma, teko. Kai tik atsidarė – iš karto ėjau į baseiną, lankiausi, pagal galimybes, šaltuoju – žiemos – sezonu. Labai šaunu, kad čia vietoje, man labai tinka. Lankausi savo malonumui, savo sveikatai, patinka treniruotės baseine. Esu žemės ūkio srities žmogus, tad judesio žiemos metu sumažėja, todėl galiu laisvą laiką skirti sau – ir pajudėti, ir atsipalaiduoti. Patinka paplaukioti, pasikaitinti pirtelėje. Džiaugiuosi, kad šis centras atsirado.

Aurika SAKUTYTĖ:

– Ne, dar neteko lankytis. Žinau, kad atsidarė, bet nebuvau. Kol kas nesu mačiusi daug informacijos apie tai, kokios ten sąlygos, galimybės, ar reikia gydytojo rekomendacijų. Stebiu socialinėje erdvėje įkeltą informaciją, stebiu žinutes ir laikraštyje, bet apie Kretingos sporto centrą informacijos pasigendu, jei stenduose gatvėje randu, tai randu, bet bendros informacijos apie sporto centro veiklą tikrai nėra daug.

Kalbino Jurga BRAUKYLIENĖ, fotografavo Rita NAGIENĖ


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas