Pajūrio naujienos
Help
2023 Gruodis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Apklausa

Ar atvykstantieji dirbti iš Baltarusijos kelia pavojų Lietuvos saugumui?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Apklausa

„Pajūrio naujienų“ skaitytojai kviečiami išrinkti 2023-ųjų Metų žmogų!

Saulius Paulius BYTAUTAS
Auksė ANTULIENĖ
Romaldas SAKALAUSKAS
Lukas KUBILIUS
Simona MONTVYDAITĖ-KAYA
Virginijus BRAZAUSKAS
Dovydas BAJORAS
Tadas ROMEIKA
Janė LEŠČIAUSKIENĖ
Daiva DUDĖNIENĖ
Gražina KATKUVIENĖ
Gintaras ŽIOBAKAS
Komentarų topas

Plungėje laureatų diplomas įteiktas teatro "Atžalynas" aktoriams.

Kretingos rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro „Atžalynas“ spektaklis „Audringa naktis“, sukurtas režisierės Auksės Antulienės, tapo XII Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų konkurso „Šimtakojis“ laureatu. Tai paaiškėjo rudens pradžioje, o spalio 7–8 dienomis Plungėje jau įvyko šio konkurso laureatų teatro šventė Plungėje, kurioje ir buvo apdovanoti laureatai.

Vaikų ir jaunimo teatro vyriausioji režisierė A. Antulienė atvirtavo, kad jiems tai nebuvę netikėta, nes spektaklis „Audringa naktis“ buvęs visiškai kitoks nei įprasta: jo scenarijų pagal piešinių knygą sukūrė patys atžalyniečiai.

„Šis spektaklis pagal piešinius, ką jaučia nemigos naktį viena mergaitė, ką ji mąsto, kokie būties klausimai jai iškyla ir kokie galimi atsakymai į juos. Patys vaikai įsivaizdavo, improvizavo ir mes iš to sukūrėme spektaklį. Dabar jau turime konkrečią dramą, kurią rodome žiūrovams. Džiugu, kad šiuo kūrybiniu darbu nelikome nepastebėti komisijos, ir štai – įvertinimas“, – laimėjimu džiaugėsi A. Antulienė.

„Šimtakojis“ – tai kas dveji metai, nuo 2001-ųjų, rengiama didžiausia Lietuvoje vaikų ir jaunimo teatrus vienijanti apžiūra-šventė, kuri atskleidžia vaikų teatrų įvairovę, formuoja jaunųjų teatralų pamatinį požiūrį į scenos meną, leidžia vaikams pajusti vaidybos ir kūrybos proceso džiaugsmą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas