Kretingos kiokušin karatė mokyklos „Shodan“ auklėtiniai su savo treneriais: (iš kairės) treneris Aivaras Baltmiškis, šodaniečiai Edvinas Čiunka, Ula Gaubė, Živilė Bružaitė, Viltė Drungilaitė, Vėjas Urbonavičius ir klubo vadovas Lukas Kubilius.

Kėdainiuose įvyko Lietuvos kiokušin karatė jaunučių (U-16), jaunių (U-18) ir jaunių (U-20) čempionatas, kuriame dalyvavo ir pergalių siekė 330 karatekų iš 39-ių Lietuvos karatė klubų. Kretingos karatė kiokušin „Shodan“ mokyklai atstovavo penki auklėtiniai, kurie iškovojo 2 bronzos medalius.

Susumavus visus šiame čempionate dalyvavusių sportininkų rezultatus, komandinėje įskaitoje „Shodan“ karatė mokykla dar kartą įrodė, kad yra stipriausias karatė klubas Lietuvoje. Šiame čempionate dalyvavę sportininkai taip pat turėjo galimybę iškovoti kelialapius į Europos U-16, U-18, U-20 čempionatą, kuris vyks Vengrijoje birželio 24 dieną.

Jaunių (U-18) amžiaus vaikinų grupėje svorio kategorijoje iki 75 kg III v. iškovojo kretingiškis Edvinas Čiunka. Šodanietis pirmąją kovą užtikrintai laimėjo prieš Ugnių Katavičių („Taurus“ klubas), o per antrąją kovą įveikė sportininką Dovydą Striūgą („Stoikas“). Pusfinalio – trečioje – kovoje Edvinas susirungė su priešininku Luku Balčiūnu („Spartanika“) – po įtemptos kovos, teisėjų sprendimu, pergalė buvo skirta varžovui. Edvinas šioje kategorijoje iškovojo bronzos medalį.

Jaunučių (U-16) amžiaus merginų grupėje svorio kategorijoje iki 50 kg bronzos medalį iškovojo Viltė Drungilaitė. Pirmoje kovoje ji įveikė varžovę Vestą Valavičiūtę („Stoikas“), o pusfinalyje kovojo su Eva Lazurkevičiūte iš klubo „Ippon“. Teisėjų sprendimu, pergalė skirta varžovei, tad šodanietė Viltė iškovojo III v. ir bronzos medalį.

Kadangi abu sportininkai iškovojo prizines vietas, jie tapo Lietuvos kiokušin karatė rinktinės nariais.

Šiose varžybose savo jėgas taip pat išbandė šodaniečiai Ula Gaubė, Živilė Bružaitė, Vėjas Urbonavičius.

Karatė kiokušin klubo „Shodan“ vadovas Lukas Kubilius, treneris Aivaras Baltmiškis pasidžiaugė savo auklėtinių rezultatais ir kiekvienu sportininku, dalyvavusiu šiose varžybose ir gynusiu „Shodan“ mokyklos garbę.

Kitos svarbios artėjančios varžybos – Lietuvos vaikų čempionatas Kėdainiuose. Jis įvyks balandžio 29 d., jėgas jame išbandys, pergalių sieks ir Kretingos karatė mokyklos „Shodan“ jaunieji sportininkai.