Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Kretingos rajono senjorų salės futbolo pirmenybių nugalėtojai ir prizininkai

Baigėsi Kretingos rajono senjorų (gimusiųjų 1981 m. ir vyresnių) salės futbolo pirmenybės.

Didžiajame finale susitiko HBH ir grupės varžybas laimėję „Danės perlo“ senjorai. I kėlinį krito vienintelis Nerijaus Šliogerio įvartis ir po jo rezultatas buvo 1:0 „Danės perlo“ naudai. Antrą kėlinį jau HBH po dviejų Stasio Brazausko ir po vieną pridėjusių Andriaus Piekaus ir Mindaugo Alksnio įvarčių rezultatas apsivertė į kitą pusę, o varžovai į tai atsakė vienu tiksliu Andriaus Marozo smūgiu.

Po rungtynių vienas HBH komandos įkūrėjų Andrius Piekus kalbėjo: „Kadangi trūksta sporto salių, su šita komanda vietoj treniruočių startavome rajono pirmenybėse prieš senjorų varžybas. Pavyko pasiekti finalą, jis nebuvo lengvas, bet laikėmės savo plano. Finale nebedarėme pusfinalio klaidų, išlaikėme koncentraciją ir pavyko nugalėti. Manau, varžovai daug geriau jaučiasi žaisdami lauke negu salėje. Mūsų komanda, ko gero, buvo arčiausiai senjorų apibūdinimo – komandos pagrindą sudaro 1971 m. gimę žaidėjai“.

Vienas „Danės perlo“ atstovų Darius Grigaitis sakė, kad finalo rezultatas dėsningas: „Finale sužaidėme gana silpnai, bet iš tiesų trys ar keturi žaidėjai buvo grįžę po ligos, bet tai ne pasiteisinimas. Po pirmo kėlinio dar pirmavome, bet turbūt pasirinkome blogą taktiką šioms rungtynėms. Antrą kėlinį pritrūkome energijos, pervargome. Grupėje pavyko laimėti prieš HBH, o dabar jau žiūrime į ateitį – į kitus startus.“

Rungtynėse dėl bronzos medalių susitiko „Topoliai“ ir „Palanga“, šiose rungtynėse įvarčių buvo gerokai daugiau. „Topoliai“ atsiliko po Vidmanto Laurinavičiaus pelnyto įvarčio, bet Audrius Tolis pelnė du įvarčius, Juozas Kaliniauskas pridėjo vieną, baigiantis kėliniui palangiškiai po Egdijaus Šakio perdavimo sušvelnino atsilikimą – 3:2. Prasidėjus II kėliniui „Topoliai“ pelnė keturis įvarčius be atsako, kai pasižymėjo Andrius Burovas, Artūras Žilinskas, A. Tolis ir J. Kaliniauskas. „Palangos“ senjorai dar atsakė V. Lauriavičiaus ir Algimanto Norvilo įvarčiais. Baigiantis rungtynėms A. Tolis ir A. Žilinskas vėl padidino persvarą, o paskutinę minutę palangiškiams įvartį pridėjo Marius Vasiliauskas, ir pergalę 9:5 iškovojo „Topoliai“. Rezultatyviausi žaidėjai: I v. – Stasys Brazauskas (HBH) – 16 įvarčių; II v. – Darius Grigaitis („Danės perlas“) – 12; III v. – Nerijus Šliogeris („Danės perlas“) – 10. Geriausias vartininkas – Darius Radavičius (HBH). Naudingiausi komandų žaidėjai: Mindaugas Alksnys (HBH), Mindaugas Davidavičius („Danės perlas“), Andrius Burovas („Topoliai“), Algimantas Norvilas („Palanga“). Vyriausias žaidėjas: Jonas Jonkus („Palanga“).