Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Rajono krepšinio Mažosios taurės pirmenybių nugalėtojas SK „Kūlupėnai“ (priekyje), II v. užėmęs „Virusas“ (stovi kairėje) ir III v. laimėtojai SK „Darba“ krepšininkai.

Krepšinio taurės varžybos – buvo sužaistas pirmasis Didžiosios taurės pusfinalio susitikimas, po kurio paaiškėjo pirmieji finalo dalyviai. „Urbovita“ 93:80 nugalėjo „Jokūbavą“ ir sieks sezoną užbaigti be pralaimėjimų (Deividas Petravičius – 27, Mindaugas Naudžiūnas – 24; Valdemaras Knystautas – 20, Eimantas Kupšys – 18). Kitos pusfinalio rungtynės tarp „Vydmantų“ ir „Skuodo KKSC-Senamiests“ bus žaidžiamos balandžio 8 d. 10.15 val.

Mažosios taurės varžybose buvo sužaisti finalo susitikimai, dėl nugalėtojų vardų, kaip ir II lygoje, susitiko SK „Kūlupėnai“ su „Virusu“, ir šį kartą kūlupėniškiams pavyko pasiekti revanšą. Šiose rungtynėse tiek po I, tiek po II kėlinio švieslentėje degė lygus rezultatas, o „Kūlupėnų“ komanda į priekį šovė po didžiosios pertraukos – III kėlinį jiems pavyko laimėti 12 taškų skirtumu, IV kėlinį „Virusas“ dar bandė gelbėtis, bet pergalę 85:76 šį kartą šventė varžovai. Nugalėtojams Šarūnas Stalmokas surinko 25 taškus, Rokas Norkus pridėjo 24. „Viruso“ komandoje rezultatyviausias buvo 19 taškų pelnęs komandos kapitonas Remigijus Turskis, Andrius Auryla pridėjo 16.

Po rungtynių SK „Kūlupėnai“ komandos vadovas Aurelijus Baltrimas neslėpė džiaugsmo ir sakė, kad sezoną vertina tik teigiamai: „Šiuo taurės sezonu esame labai patenkinti, pavyko iškovoti visas pergales ir nepatirti nė vieno pralaimėjimo. Manau, pergales lėmė šiek tiek atsinaujinusi ir pastiprėjusi komandos sudėtis, pačių žaidėjų noras dalyvauti varžybose, komandinė dvasia, tarpusavio ryšys ir, žinoma, noras laimėti. Džiaugiamės, kad, kaip ir II lygoje, pavyko pasiekti finalą ir pakartoti praėjusio sezono rezultatą. Susitikome netgi su tais pačiais varžovais, puikiai pažįstamu „Virusu“. Džiaugiamės revanšu, o tai padaryti, manau, labiausiai padėjo tai, kad esame jaunesni už varžovus ir paskutinėms minutėms išsaugojome daugiau jėgų. Rungtynės vyko apylygiai, bet po pertraukos pavyko atitrūkti ir, išlaikius persvarą, tapti Mažosios taurės čempionais. Gerai, kad komandoje yra toks patyręs žmogus kaip Sigitas Einikis, kuris visus nuramina, neleidžia lėkti kaip be galvos, o tai mums ir pavyko įgyvendinti.“

Mažoji paguodos taurė atiteko Kretingos sporto mokyklos komandai, treniruojamai Arimanto Mikaločiaus.

Rungtynėse dėl bronzos medalių SK „Darba“ 69:58 nugalėjo „West Transit“ ir iškovojo bronzos medalius. Dviženklį pranašumą darbėniškiai susikrovė jau I kėl. ir išlaikė jį per visas rungtynes. Nugalėtojams Evaldas Paulauskas pelnė 13 tšk., Andrius Litvinas ir Laimonas Serapinas pridėjo po 12. „West Transit“ komandoje Audrius Macevičius surinko 24, Paulius Adomaitis pridėjo 13 tšk. Po rungtynių SK „Darba“ atstovas Modestas Galdikas džiaugėsi pergale, bet prisiminė ir pusfinalį: „Šiandien buvo sunki kova dėl III v., gal mus kažkiek iš vėžių išmušė pirmas susitikimas su varžovais, kai laimėjo 40 taškų, ir tai turbūt paveikė mūsų komandą nusiteikti šioms rungtynėms. Prisidėjo ir apmaudas dėl pralaimėjimo pusfinalyje eilinįsyk neišėjus į finalą. Manau, dėl to patys sau klijuojame etiketę „amžinai treti“. Vis dėlto nežadam sustoti ir sieksim išsikelto tikslo patekti į finalą, tikimės, kad tai įvyks jau kitais metais.“

Įvyko rungtynės ir dėl Mažosios taurės paguodos taurės, jose pergalę 85:72 šventė SM-2007 komanda, treniruojama Arimanto Mikaločiaus, nugalėjusi „FlexBlow“. Šiose rungtynėse jaunieji SM auklėtiniai laimėjo tris iš keturių ketvirčių ir užtikrintai kovojo su varžovais. Naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Tautvydas Rudys SM komandai pelnė 28 taškus, Deivydas Kazlauskas surinko 17; pralaimėjusiųjų komandoje Marius Lukšas pelnė 19, Juozo Paulausko kraityje – 17 tšk.

Simbolinis penketas: Šarūnas Stalmokas ir Lukas Lemežis (abu SK „Kūlupėnai“), Remigijus Turskis („Virusas“), Evaldas Paulauskas (SK „Darba“) ir Audrius Macevičius („West Transit“).

Rezultatyviausi žaidėjai: I v. – Šarūnas Stalmokas (SK „Kūlupėnai“); II v. – Andrius Auryla („Virusas“); III v. – Rokas Norkus (SK „Kūlupėnai“).