Šiaulių arenoje įvykusiose Lietuvos sportinių šokių Lotynų Amerikos ir standartinių šokių pirmenybėse-čempionate pergales skynė Pranciškonų gimnazijos sportinių šokių studijos „Ritmas“ šokėjai: 5 Alfonso Mačėno, Eglės Mačėnaitės ir Sigitos Mačėnaitės treniruojamos poros pateko į finalą.

Jaunių I E6 standartinių šokių programoje III v. pelnė Dovas Endrijaitis ir Viltė Urbonaitė, IV v. iš 23-jų porų toje pačioje amžiaus grupėje užėmė Titas Šaulys  ir Elena Fedenko.

Jaunučių II E6 Lotynų Amerikos programoje IV v. iš 14 porų užėmė Augustas Lubys ir Luka Mažonaitė. Toje pačioje amžiaus grupėje standartinių šokių programoje Augustas ir Luka laimėjo V v. iš 14 porų.

Jaunių II C grupėje Lotynų Amerikos šokių programoje Ugnius Čeledinas ir Lukrecija Lapytė tarp 20 porų užėmė VI v. Ugnius ir Lukrecija taip pat dalyvavo čempionate jaunimo amžiaus grupėje Lotynų Amerikos šokių programoje – tarp šio amžiaus grupės 16-os geriausių Lietuvos porų užėmė garbingą X v.

Varžybos, kuriose dalyvavo visų amžiaus grupių stipriausios Lietuvos šokėjų poros, vyko tris dienas, šokius vertino Lietuvos ir užsienio teisėjai.