Geriausi Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ karatekos su savo trenerius Luku Kubiliumi.

Kėdainiuose įvykusiame Lietuvos kiokušin karatė katam čempionate dalyvavo geriausiai šią kovos techniką įvaldę karatekos, tarp jų – ir Kretingos mokyklos „Shodan“ sportininkai, treniruojami Luko Kubiliaus ir Aivaro Baltmiškio.

Kretingiškiai šiose varžybose ne tik iškovojo 4 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalius, bet ir 3 kelialapius į Europos čempionatą, kuris birželio 25 dieną rengiamas Budapešte Vengrijoje.

Jaunimo amžiaus grupėje Greta Intaitė per pirmą kovą nugalėjo Miglę Misiulytę („Tori“) ir, antrą kovą laimėjusi prieš bendraklubę Korneliją Česnakaitę, tapo Lietuvos jaunimo čempione ir iškovojo kelialapį į Europos čempionatą. Greta kartu su Kornelija Česnakaite ir Dominyku Riauba aukso medalį bei kelialapį į Europos čempionatą iškovojo ir komandinėje kata rungtyje. Kornelija asmeninėje įskaitoje tapo III v. laimėtoja.

Jaunių amžiaus kategorijoje Živilė Bružaitė per pirmą kovą įveikė Faustą Karpenkaitę iš „Seipai“ klubo, ketvirtfinalyje – Kristiną Mackelaitę iš „Kaminaris“, pusfinalyje laimėjo prieš Rebeką Krylovą („Shodan“), finale užtikrintai nugalėjo Agnę Žilinskaitę („Shori“) ir tapo Lietuvos čempione bei iškovojo kelialapį į Europos čempionatą. Živilė komandinėje kata rungtyje drauge su kitomis merginomis užėmė III v.

U-13 amžiaus kategorijoje Kamilė Einikytė pirmoje kovoje įveikė Ugnę Mingėlaitę („Tetsujin“), pusfinalyje laimėjo prieš Margaritą Bacevičiūtę („Shin“), o finale nugalėjo Deimantę Pašakarnytę („Ippon“) ir tapo Lietuvos čempione.

Vicečempionais tapo Karolis Šlima ir Kamilė Ilgaudaitė, bronzos medalį iškovojo Juozas Jonkus. Iki pergalės nedaug trūko ir čempionate dalyvavusiam Pauliui Kaunui.