Iš rungtynių protokolų

• 2023-03-14

Rajono senjorų salės futbolo pirmenybėse sužaistos trečiojo turo rungtynės. Šį turą laisva buvo „Topolių“ komanda. Pirmieji į aikštelę žengė „Slėnio“ ir „Danės perlo“ senjorai. „Slėnio“ futbolininkai, patyrę du pralaimėjimus, rungtynes pradėjo aktyviai. Tačiau jų viltis dužo jau 7-ą min., kai Marius Narušis tolimu smūgiu išvedė „Danės perlą“ pirmyn – 1:0. Po trijų minučių rezultatas tapo 2:0. Tokiu rezultatu baigėsi pirmas kėlinys. Antrą kėlinį „Slėnis“ pradėjo sėkmingai ir 27-ą min. sušvelnino skirtumą iki 1:2 ir dėjo pastangas išlyginti rezultatą. Tačiau Dariaus Grigaičio reidas per visą aikštelę baigėsi įvarčiu ir vėl atstatoma dviejų įvarčių persvara – 3:1.

Siekdamas sustiprinti atakas, „Danės perlo“ vartininkas aktyviai įsijungė į puolimą ir gavo įvartį į tuščius vartus – 3:2. Rungtynės vis atkaklesnės. Bet 43-ią min. sėkmė lydi „Danės perlą“. Jų du žaidėjai iššoko prieš vieną vartininką ir be vargo pelnė įvartį – 4:2. Tiesa, po minutės Vytautas Baltmiškis meistriškai išnaudojo aštrų perdavimą ir vėl sušvelnino skirtumą iki 3:4. Tokiu rezultatu ir baigėsi šios atkaklios rungtynės. Įdomiai klostėsi antrųjų rungtynių pradžia. Jau 4-ą min. HBH ekipa šovė pirmyn 1:0. Tačiau 5-ą min. kiek netikėta „Palangos“ ataka baigėsi lyginamuoju įvarčiu – 1:1. Džiaugtasi neilgai, jau tą pačią minutę HBH persvėrė rezultatą savo naudai 2:1. 7-ą min. rezultatas tapo svaresnis – 3:1 HBH komandos naudai. Iki kėlinio pabaigos HBH dar du kartus nuginklavo varžovų vartininką ir poilsiui išėjo pirmaudami 5:1. Antro kėlinio 38-ą min. savo ketvirtą įvartį rungtynėse pelnė Stasys Brazauskas ir HBH, tvirtai pirmaudama 6:1, toliau žaidė atsipalaidavę, savo malonumui. „Palangos“ komanda sugebėjo 43-ią ir 47-ą min. pelnyti du įvarčius ir sušvelninti pralaimėjimo kartėlį – 3:6. HBH iškovojo šeštąjį tašką ir kartu su „Danės perlo“ komanda pirmauja pirmenybėse. Po tris taškus sukaupė „Topoliai“ ir „Palanga“. „Slėnis“ lieka be taškų. Rezultatyviausiai pirmenybėse pakol kas žaidžia HBH atakų lyderis S. Brazauskas, įmušęs 6 įvarčius. Po jo rikiuojasi „Slėnio“ puolėjas Rikantas Ramanauskas – 4 įvarčiai ir po 3 įvarčius pelnę Nerijus Šliogeris („Danės perlas“), Marius Vasiliauskas („Palanga).

Rungtynių statistika: „Slėnis“ – „Danės perlas“ – 3:4 (0:2; Egidijus Narvilas, Vytautas Baltmiškis, Edvardas Česnakas – po 1; Darius Grigaitis – 2, Marius Narušis, Nerijus Čiuprinskas – po 1); „Palanga“ – HBH – 3:6 (1:5; Arūnas Šeškus, Algirdas Norvilas, Marius Vasiliauskas – po 1; Stasys Brazauskas – 4, Artūras Drakšus, Giedrius Kubilius – po 1).