„7bet-NKL“ naujienos

• 2023-03-07

Kovo 2 d. Henriko Lubino treniruojami Palangos „Kuršiai“ išvykoje po pratęsimo 106:109 (26:23; 29:24; 20:20; 22:30; 9:12) nusileido prieš Vilniaus „Rytą-II“ (17 pergalių, 20 pralaimėjimų). Rezultatyviai vykusiose rungtynėse „Kuršiai“ dar II kėlinį peržengė 50 taškų ribą ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 55:47. Ketvirtą kėlinį likus žaisti tik 15 sekundžių priekyje buvo aikštės šeimininkai (94:97), bet paskutinė „Kuršių“ ataka baigėsi D. Franklin’o taikliu tritaškiu, ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime likus žaisti vos 5 sek. palangiškiams atsiliekant vienu tašku (106:107) tritaškiu bandė gelbėti tas pats D. Franklin’as, bet jo metimas tikslo nepasiekė, o kitoje aikštės pusėje abi baudas sumetus Adui Šimoniui pergalę šventė aikštės šeimininkai.

Šiose rungtynėse rezultatyviausiai Palangos „Kuršių“ komandoje žaidė: Dareial’as Franklin’as (8/15 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 11 atk. kamuolių, 4 per. kamuoliai, 32 naud. balai) – 31, Zacaree Owens’as (5/7 dvitaškiai, 9/9 baudos, 6 rez. perdavimai, 29 naud. balai) – 25, Tadas Budrys (10/14 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai, 28 naud. balai) – 22, Mantas Litvinas (2/5 tritaškiai) ir Ernestas Jaškus (2/3 tritaškiai) – po 8.

Kovo 4 d. Kretingos Kretinga-VR servisas“ išvykoje 74:89 (25:16; 13:27; 16:24; 22:20) turėjo pripažinti Joniškio „Delikateso“ (16 pergalių, 20 pralaimėjimų) pranašumą. Kretingiškiai sėkmingiau priešinosi tik I kėlinį, po kurio dar pirmavo 25:16, bet į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Delikatesui“ esant priekyje – 38:43. Po didžiosios pertraukos joniškiečiai ir toliau išlaikė iniciatyvą ir pirmavo 54:67; ketvirtą kėlinį jiems pavyko išlaikyti turėtą persvarą ir iškovoti pergalę.

Kretingos „Kretinga VR-Servisas“: Martynas Mažeika (10/18 dvitaškiai, 9 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 27, Rytis Zabita (6/10 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių) – 13, Edgaras Danys (2/5 tritaškiai, 5/5 baudos) – 11, Modestas Jurkaitis (4 per. kamuoliai) – 7.

Artėjantį savaitgalį bus sužaisti paskutinieji „7bet-NKL“ II etapo susitikimai: Kretingos komanda kovo 9 d. 18 val. išvykoje susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ (7 pergalės, 29 pralaimėjimai), kovo 11 d. žais su Vilniaus „Steku“ (17 pergalių, 20 pralaimėjimų). Palangos „Kuršiai“ kovo 9 d. namie priims Joniškio „Delikatesą“, o paskutines rungtynes žais išvykoje su Vilkaviškio „Perlu“ (15 pergalių, 21 pralaimėjimas).