„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-11-29

Lapkričio 24 d. Arimanto Mikaločiaus treniruojama Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ 71:92 (19:28; 16:19; 19:21; 17:24) Žemaitijos sostinėje turėjo pripažinti „Telšių“ (14 pergalių, 2 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Šiose rungtynėse šeimininkai prieš didžiąją pertrauką sugebėjo susikrauti dviženklę persvarą (35:47). III kėlinį kretingiškiams dar buvo pavykę pavojingai priartėti (24 min. 46:51), bet varžovai kėlinio pabaigoje nutolo – 54:68. Paskutinį kėlinį telšiškiai pradėjo 10 taškų be atsako (33 min. 54:78) ir jų pranašumas šiose rungtynėse nebekėlė abejonių.

Šiose rungtynėse „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (4/7 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 7/7 baudos, 3 per. kamuoliai) – 21, Edgaras Danys (7/9 baudos) – 14, Valerijus Anisimovas – 9, Raidas Nacius – 8, Modestas Jurkaitis (5 rez. perdavimai) ir Rytis Zabita (5 atk. kamuoliai) – po 7, Mantvydas Žukauskas – 5, Gintaras Beniušis.

Lapkričio 26 d. kretingiškiai išvykoje 72:85 (19:18; 15:25; 16:17; 22:25) turėjo pripažinti ir lygos debiutantės Vilniaus „Steko“ (6 pergalės, 9 pralaimėjimai) komandos pranašumą ir patyrė šeštą nesėkmę iš eilės. Pirmoje rungtynių pusėje vyko lygi kova, bet sostinė ekipa ją užbaigė solidžiau ir prieš pertrauką nutolo 34:43. Po pertraukos varžovams pavyko nutolti ir dviženkliu skirtumu, o per likusį laiką išsigelbėti Kretingos komanda nebesugebėjo.

„Kretinga-VR Servisas“: Rytis Zabita (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 26 naud. balai) – 18, Raidas Nacius (2/5 tritaškiai, 4 rez. perdavimai) ir Maksym Lutsenko (5 rez. perdavimai) – po 15, Martynas Mažeika (2/3 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai) – 12, Valerijus Anisimovas – 5, Mantvydas Žukauskas (5 atk. kamuoliai) – 4, Edgaras Danys – 3, Modestas Jurkaitis (6 rez. perdavimai).

Sužaidusi 14 rungtynių, „Kretinga-VR Servisas“ su 5 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais smuktelėjo į XI turnyrinės lentelės vietą.

Lapkričio 24 d. Palangos „Kuršiai“ namuose 84:89 (23:25; 17:20; 22:17; 16:16; 6:11) turėjo pripažinti Vilniaus „Ryto-II“ (4 pergalės, 11 pralaimėjimų) pranašumą. Permainingai vykusiose rungtynėse arčiau pergalės buvo šeimininkai – įpusėjus IV kėliniui jie pirmavo (36 min. 74:67), bet per paskutines dvi minutes buvo pramesti šeši baudos metimai paeiliui, o varžovai tais pačiais baudų metimais baigiantis kėliniui išlygino rezultatą – 78:78. Palangiškiai savajam atsakui dar turėjo apie 7 sekundes, bet Z. Owens‘o pergalę išplėšti galėjęs tolimas metimas tikslo nepasiekė, ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsimą sėkmingiau sužaidė daugiau jėgų išsaugoję svečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (5/11 dvitaškiai, 5/6 baudos, 7 rez. perdavimai) – 21, Justin’as Young’as (7/11 dvitaškiai, 6 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 15, Tadas Kararinas (4/6 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 10 atk. kamuolių) – 14, Vidmantas Užkuraitis (3/8 tritaškiai, 7 atk. kamuoliai) – 11, Mantas Litvinas (3/6 tritaškiai) – 9, Ernestas Jaškus (2/5 tritaškiai, 6 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 8, Tadas Budrys (dėl traumos nebaigė rungtynių).

Lapkričio 26 d. „Kuršiai“ uostamiestyje 80:75 (28:16; 18:32; 17:16; 17:11) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ (2 pergalės, 14 pralaimėjimų). Puikiai rungtynes pradėję Povilo Šakinio auklėtiniai per I kėlinį surinko 28 taškus ir įgijo dvylikos taškų persvarą, bet II kėlinį varžovai lengvai rinko taškus ir, pelnę jų net 32, ilsėtis išėjo pirmaudami 46:48. III kėlinį „Kuršiai“ nė karto nepirmavo, bet neleido ir nutolti, prieš lemiamą kelinį šeimininkai turėjo minimalią persvarą – 63:64. Baigiantis susitikimui svečiams pavyko susigrąžinti rungtynių kontrolę į savo rankas – prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė tik 3 taškai (76:73), bet puikiai rungtyniavęs naujokas Z. Owens’as keturiais baudų metimais įtvirtino „Kuršių“ pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Zacaree Owens’as (6/12 dvitaškiai, 3/8 tritaškiai, 7/7 baudos, 7 rez. perdavimai, 25 naud. balai) – 28, Ernestas Jaškus (5 atk. kamuoliai) – 16, Martynas Pocevičius (4/7 tritaškiai) – 12, Justin’as Young’as (5/8 dvitaškiai, 5 atk. kamuoliai, 2 blokai) – 10, Mantas Litvinas – 2, Tadas Budrys nerungtyniavo dėl traumos. Per 16 rungtynių 7 pergales pasiekę Palangos „Kuršiai“ šiuo metu užima VIII turnyrinės lentelės vietą.

Gruodžio 1 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ Klaipėdos Žalgirio sporto rūmuose 18 val. susitiks su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“, o gruodžio 3 d. sostinėje su Vilniaus „Rytu-II“. Palangos „Kuršiai“ gruodžio 1 d. sostinėje žais su „Steku“, o gruodžio 3 d. 19:30 val. namuose „7bet-NKL“ savaitės rungtynėse susikaus su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11 pergalių, 2 pralaimėjimai).