„7bet-NKL“ naujienos

• 2022-11-15

Lapkričio 10 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ išvykoje 80:103 (15:36; 18:26; 25:20; 22:21) nesugebėjo rimčiau pasipriešinti „7bet-NKL“ (Nacionalinės krepšinio lygos) lyderei Kauno „Žalgirio- III“ (11 pergalių) komandai. Šiose rungtynėse varžovai greitai nutolo, po I kėlinio turėjo 21 taško persvarą, po dviejų kėlinių komandas skyrė 29 (33:62), įpusėjus III kėliniui – 35 taškai (24 min. 40:75). Per likusį laiką skirtumą pavyko sušvelninti. Kretingiškiai žaidė tik vienerias rungtynes ir po jų turnyro lentelėje su 5 pergalėmis ir 5 pralaimėjimais dalijasi VII–VIII v.

Šiose rungtynėse „Kretingai-VR Servisui“ atstovavo: Martynas Mažeika (4/7 dvitaškiai, 10/12 baudos, 4 rez. perdavimai, 31 naud. balas) – 21, Raidas Nacius (7/11 dvitaškiai) – 18, Maksymas Lutsenko (5 atk. kamuoliai, 3 per. kamuoliai) – 13, Rytis Zabita (5 atk. kamuoliai) – 8, Valerij Anisimov ir Mantvydas Žukauskas (3/3 dvitaškiai) – po 6, Modestas Jurkaitis (3 per. kamuoliai) ir Edgaras Danys (6 išprov. pražangos) – po 4, Eisvydas Petkus.

Palangos „Kuršiai“ namų aikštėje tą patį vakarą 91:77 (23:15; 17:22; 25:17; 26:23) nugalėjo „Šilutę“ (6 pergalės, 5 pralaimėjimai). Šeimininkai galingai pradėjo susitikimą ir iš karto nutolo (8 min. 21:7), bet šilutiškiai kėlinį užbaigė sėkmingiau ir sumažino atsilikimą (10 min. 23:15). II kėlinį vyko atkakli kova ir į didžiąją pertrauką komandos išėjo „Kuršiams“ pirmaujant 3 taškais – 40:37. Šeimininkai vėl spurtavo, nutolo 11:0 (26 min. 61:47) ir pasiekė ketvirtą iš eilės pergalę.

Palangos „Kuršiai“: Reggie Clark’as (3/5 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 9/9 baudos, 7 rez. perdavimai, 34 naud. balai) – 24, Ernestas Jaškus (2/2 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 16, Tadas Budrys (5/6 dvitaškiai) – 11, Mantas Litvinas (2/3 tritaškiai) ir Danilo Sokolenko (2/3 tritaškiai, 2 blokai) – po 10, Tadas Kararinas ir Justin’as Young’as (4/5 dvitaškiai, 7 atk. kamuoliai) – po 8.

Lapkričio 12 d. „Kuršiai“ išvykoje 72:79 (17:14; 22:17; 23:24; 10:24) turėjo pripažinti Mažeikių „M Basket“ (4 pergalės, 7 pralaimėjimai) komandos pranašumą. Svečiai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų persvarą (20 min. 39:31), kurį III kėlinį padidino iki 13 (22 min. 44:31), o prieš IV kėlinį turėjo 7 taškų persvarą – 62:55. Lemiamą kėlinį „Kuršiai“ užstrigo puolime, pelnė tik 10 taškų. Tuo pasinaudoję varžovai perėmė iniciatyvą ir nutraukė pergalingą svečių žaidimą. Pajūrio komanda su 6 pergalėmis per dvylika rungtynių šiuo metu užima V turnyrinės lentelės vietą.

Palangos „Kuršiai“: Mantas Litvinas (4/10 tritaškiai) – 20, Justin’as Young’as (6/8 dvitaškiai, 10 atk. kamuolių, 2 blokai, 26 naud. balai) – 14, Tadas Kymantas (2/5 tritaškiai, 5 rez. perdavimai) – 8, Vidmantas Užkuraitis (5 atk. kam.) – 7, Tadas Budrys – 4.

Lapkričio 17 ir 19 d. Kretingos „Kretinga-VR Servisas“ du kartus išbandys jėgas su Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (9 pergalės, 2 pralaimėjimai), o Palangos „Kuršiai“ du kartus susitiks su Kauno „Žalgiriu-II“: lapkričio 17 d. 18 val. Palangoje, lapkričio 19 d. – išvykoje.