Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Moterį teko ištraukti, mergaitė patyrė šoką

  • Edita KALNIENĖ
  • Keliuose
  • 2022-10-28
Susidūrus dviem automobiliams kelyje Kretinga–Gargždai nukentėjo 36-erių moteris ir kartu su ja važiavusi 3 metų mergaitė.

Antradienį skaudi nelaimė įvyko ties posūkiu į Petrikaičių kapines. Apie 13.19 val. kelyje Gargždai–Kretinga, Petreikių kaimo teritorijoje, blaivaus 1975 m. gimusio vyro vairuojamas krovininis mikroautobusas „Mercedes-Benz Sprinter“ (iki 3,5 t), pirminiais duomenimis, išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą ir susidūrė su priešais atvažiuojančiu automobiliu „Peugeot 207“.

Lengvąjį automobilį vairavusią 36-erių moterį ugniagesiams gelbėtojams teko ištraukti iš automobilio. Gale sėdėjusi 3 metų mergaitė patyrė šoką, ją apžiūrėję medikai išvežė į Klaipėdos vaikų ligoninę. Moteris taip pat perduota medikams.

Liudininkų teigimu, smūgis buvo stiprus, iš lengvojo automobilio praktiškai nieko neliko. „Mergaitę iš automobilio iškėlėme lengvai – ji buvo prisegta automobilinėje kėdutėje, nevilkėjo striukės. Vaikas stipriai verkė. Aprengėme, pasodinome į vienos moters, kuri matė įvykį, automobilį“, – pasakojo pirmieji prie nukentėjusiųjų pribėgę šalia gyvenantys žmonės.

Jie pamatė, kad patys vairuotojos neištrauks, tad kalbindami ją ramino ir buvo šalia. „Ji skundėsi skausmais“, – sakė jie.

Mačiusieji nelaimę tikino, kad vairuotoja patyrė daugybinius sužalojimus. „Labai giliai perpjautas veidas, matėsi, kad sulaužyta viena ranka. Kojos prispaustos“, – pasakojo vienas liudininkų, įvardinęs, kad skubios pagalbos tarnybos dirbo labai intensyviai, kol išlaisvino moterį. „Peugeot 207“ automobilyje prispaustą moterį ugniagesiai gelbėtojai ištraukė panaudoję hidraulinę įrangą, pagalbą jai suteikė ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Krovininį mikroautobusiuką „Mercedes-Benz Sprinter“ vairavęs klaipėdietis pasakojo, kad, važiuodamas į Kretingos pusę, pastebėjo šiek tiek į jo važiuojamąją juostą vis įvažiuojančią moterį. „Pradėjau stabdyti ir ėmiau slysti“, – kaip viskas vyko, teigė vairuotojas, kuris taip pat patyrė šoką.

Jo manymu, mikroautobusiuko po įvykio pataisyti nepavyks. „Tiek lengvosios, tiek mano autobusiuko nebebus galimybės pataisyti“, – po įvykio svarstė klaipėdietis.

Pirminiais duomenimis, visi eismo įvykio dalyviai buvo blaivūs. „Ekspertai yra surinkę visą informaciją iš įvykio vietos, ją tyrimo eigoje įvertins ir įvardins visas įvykio aplinkybes“, – kad dėl eismo įvykio vyksta tyrimas, akcentavo Kretingos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Tomas Mikelkevičius.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas