Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Antaną Kalnių (dešinėje) pasveikino Antanas Vinkus, (antroje eilėje iš kairės) Vitalija Valančiutė, Petras Pušinskas, Laura Endriekutė-Šakinė, Narūnas Lendraitis.

Šią savaitę, spalio 26 d., Kretingos rajono savivaldybės merui Antanui Kalniui sukako 50 metų. Pasveikinti jubiliatą atvyko Seimo narys Antanas Vinkus su savo padėjėjomis Vitalija Valančiute, Laura Endriekute-Šakine ir visuomeniniu padėjėju, draugijos „Bočiai“ pirmininko pavaduotoju Antanu Būta, Skuodo rajono savivaldybės meras Petras Pušinskas, Neringos miesto savivaldybės mero pavaduotojas Narūnas Lendraitis, asociacijos „Klaipėdos regionas“ vykdomoji direktorė Eglė Stonkutė.

A. Vinkus, sveikindamas A. Kalnių, padėkojo už jo nuveiktus darbus, už ryžtingai su komanda jam ištiestą ranką per Seimo rinkimus, pagyrė A. Kalnių „už kietą stuburą, kurį jūs turite“ ir išreiškė viltį, kad dar ne vienerius metus jie dirbsią kartu. Seimo narys A. Kalniui perdavė kolegų iš Seimo linkėjimus, akademiko Vlado Algirdo Bumelio pasveikinimą, jo ir dailininko Juozo Pranckevičiaus dovaną – dailininko nutapytą uolėtos jūros pakrantės peizažą. Patyręs politikas diplomatas akcentavo tolerancijos, pakantumo kitaminčiams svarbą, ragino branginti dabarties akimirką. Paprašė, kad namo grįžęs pasveikintų neseniai taip pat 50-mečio sulaukusią žmoną Rūtą Kalnienę, perdavė jai puokštę rožių. „Mudu stiprūs todėl, kad turime nuostabias žmonas“, – sakė jis. A. Kalnių pasveikinęs Skuodo rajono meras P. Pušinskas buvo pasveikintas ir pats, kadangi abu su A. Kalniumi yra gimę tą pačią dieną. N. Lendraitis padovanojo A. Kalniui ir P. Pušinskui kaklaraiščius su Neringos simbolika ir pakvietė atvykti į lapkričio 11 d. vyksiančią Neringos 585-ojo gimtadienio šventę ryšint dovanotas puošmenas. A. Kalnius prisipažino, kad yra nustebintas tokios jam parodytos pagarbos.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas