Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Kretingiškiai respublikinėse neįgaliųjų žaidynėse Garliavoje: (iš kairės) Augustas Juškėnas, Džeralda Steckienė, Antanas Šiupinys, Stanislava Jonkuvienė, Antanas Juškėnas, Valys Butkus, Kazys Vičiulis, Juozas Petrauskas.

Kretingos neįgaliųjų draugijos atstovai, tęsdami išplėtotą bendrystę su sportą mėgstančiais kitų šalies miestų neįgaliais žmonėmis, dalyvavo XIV respublikinėse neįgaliųjų sporto žaidynėse, surengtose Kauno rajono Garliavos miestelyje.

Į žaidynes vyko 8 kretingiškių komanda: Stanislava Jonkuvienė, Džeralda Steckienė, Antanas Šiupinys, Valys Butkus, Kazys Vičiulis, Juozas Petrauskas ir pats sporto entuziastas Kretingos neįgaliųjų draugijos vadovas Antanas Juškėnas bei jo sūnus Augustas Juškėnas.

„Iš viso į žaidynes suvažiavo per 10 komandų iš visos Lietuvos: žmonėms labai smagu ne tik varžytis, bet svarbiausia – susitikti, pabendrauti, juolab kad visus mus vienija pomėgis sportui – kiekvienas galime realizuoti save pagal galimybes tam tikrose rungtyse, – ne tiek išvykos rezultatais, kiek susitikimų džiaugsmu dalijosi A. Juškėnas. – Rungčių yra įvairių: smiginio, šaškių ir šachmatų varžybos, „bočia“, vienas sunkiausių yra krepšinis, nes reikia nemažai fizinės ištvermės.“

Iš pradžių įvyksta atrankinės varžybos regionuose, o po to neįgalieji susirenka į respublikines žaidynes. Kretingiškiai nėsyk iš didžiųjų šalies žaidynių, kuriose dalyvavo penktąjį kartą, dar negrįžo be medalių. Šįsyk sėkmė lydėjo krepšinio. „3x3“ varžybose ir rankų lenkimo rungtyse. Mūsiškių komanda – A. Juškėnas, V. Butkus, K. Vičiulis ir J. Petrauskas – tapo krepšinio „3x3“ nugalėtojais, o K. Vičiulis – dar ir baudų metime užėmė I vietą, A. Šiupinys – II vietą.

Taip pat sėkmingai varžėsi ir mūsų komandos moterys: D. Steckienė rankų lenkimo (kaire ranka) rungtyje laimėjo aukso medalį, o S. Jonkuvienė (dešine ranka) – bronzos medalį.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas