Pajūrio naujienos
Help
2022 Gruodis
Pi 5121926
An 6132027
Tr 7142128
Ke18152229
Pe29162330
Še310172431
Se4111825
Apklausa

Ar prieš senajam Kretingos parkui siūlant suteikti B. Burneikio vardą reikėjo viešos diskusijos?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Alkoholį pardavė neleistinu metu

  • Edita KALNIENĖ
  • Teisėtvarka
  • 2022-10-25

Per savaitgalį Kretingos rajono policijos pareigūnams teko spręsti smurto artimoje aplinkoje konfliktą, taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl netikrų pinigų. Vykdytos priemonės metu pradėta administracinė teisena dėl draudžiamomis valandomis parduoto alkoholio.

Prašo informuoti policiją

Kretingos rajono policijos komisariato pareigūnai savaitgalį vykdė priemonę dėl fizinių prekių kontrolės. Per ją buvo nustatytas atvejis, kuomet vienoje rajono parduotuvių buvo parduoti alkoholiniai gėrimai draudžiamu tai daryti laiku. „Turėjome informacijos iš gyventojų ir ją patikrinome“, – sakė Veiklos skyriaus viršininkas Tomas Mikelkevičius.

Kaip laikomasi įstatymų, policijos pareigūnai tikrina dažnai. „Tokias priemones vykdome nuolat“, – atskleidė T. Mikelkevičius. Dėl įvykio buvo pradėta administracinė teisena. Parduotuvėje alkoholio pardavimas neleistinu metu buvo užfiksuotas pirmą kartą. „Prekybininkai yra pakankamai sąmoningi, tačiau tokių atvejų pasitaiko, ypač mažesnėse parduotuvėse“, – įvardijo Veiklos skyriaus viršininkas.

Pareigūnai gyventojų prašo informuoti policiją apie panašius atvejus. „Jeigu žinote apie nelegalią prekybą alkoholiu, cigaretėmis, kuomet jomis yra prekiaujama neleistinu laiku, informuokite“, – kalbėjo T. Mikelkevičius.

Smurtavo, rado netikrus pinigus

Pareigūnams ankstų šeštadienio rytą, apie 5.30 val., teko vykti ir į iškvietimą dėl smurto artimoje aplinkoje. Konfliktas vyko tarp sutuoktinių. Visi įvykio dalyviai buvo neblaivūs. Prieš moterį smurtavęs vyras – sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Penktadienio vakarą Kretingoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl netikrų pinigų. Inkasavimo metu buvo pastebėta, kad į bankomatą įnešti netikri pinigai. „Aiškinamės, kaip jie ten galėjo atsirasti“, – tikino T. Mikelkevičius.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas