Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar taupant elektrą reikėtų išjungti šviečiantį kryžių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pildosi Barzdžių kaimo gyventojų svajonė

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Naujienos
  • 2022-08-12

Gerą žinią Barzdžių kaimo gyventojams perdavė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas: jau vyksta viešųjų pirkimų procedūros dėl Kalno gatvės Barzdžiuose kapitalinio remonto.

„Žinau, kad Barzdžių kaimo gyventojai tikrai ilgai laukė, kol bus išasfaltuota pagrindinė kaimo gatvė“, – kalbėjo E. Viskontas, tikėdamasis sėkmingos viešųjų pirkimų pabaigos.

Kalno gatvės ilgis Barzdžiuose – 1,3 km, remontuojama ji bus iš rajono Savivaldybės lėšų.

„Jau užaugo mūsų vaikai, auga anūkai, o Kalno gatvės darbų pradžios nebuvo matyti, todėl žinia iš rajono Savivaldybės – keleriopai svarbi. Vasarą gyvenantys šalia ar pravažiuojantys skęsta dulkėse – neapsikentę barzdiškiai patys gatvę dar ir palaistydavo, žiemą dėl apšalusio žvyrkelio neįmanoma įvažiuoti į kalną. Manau, kad visi – ir miesto, ir kaimo – žmonės esame vienodai nusipelnę gyventi šiuolaikiškai, patogiai“, – situaciją apibūdino Barzdžių kaimo bendruomenės pirmininkė Daiva Jonauskienė, neabejodama, kad pagerinta infrastruktūra padidins Barzdžių kaimo patrauklumą, ypač – gyventi jauniems žmonėms.

Dėl Kalno gatvės remonto į rajono Savivaldybę gyventojai pirmą kartą kreipėsi dar praėjusią rajono Savivaldybės tarybos kadenciją, kai rajono meras buvo Juozas Mažeika. „Apskritai, rašėme, kreipėmės kelis sykius, prašėme ir maldavome“, – prisiminė D. Jonauskienė, vildamasi kuo greičiau sulaukti Kalno gatvės remonto pradžios.

Šiomis dienomis Kretingos rajono savivaldybė su uždarąja akcine bendrove VVARF iš Plungės pasirašė darbų sutartis – jų yra dvi – dėl dviejų Nidos gatvės Kretingoje ruožų remonto: pagal pirmą sutartį darbų vertė su PVM – 450 tūkst. Eur, pagal antrą – 180 tūkst. Eur. Dalis lėšų darbams atlikti bus skirta iš rajono Savivaldybės biudžeto. Darbai turėtų prasidėti praėjus 14-ai dienų po sutarties pasirašymo.

„Objektas – gana sudėtingas, tad rangovo laukia rimti darbai“, – įsitikinęs E. Viskontas.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas