Ar verta uždrausti azartinių lošimų reklamą?

Finišavo beveik tris mėnesius trukusios rajono futbolo „7x7“ pirmenybės.

Kretingos rajono futbolo „7x7“ pirmenybių nugalėtojai „SI group“ futbolininkai

Pirmą etapą komandos kovojo dviejuose pogrupiuose po šešias komandas. Sužaidus po du ratus, komandos pasiskirstė į dvi grupes pagal pasiektus rezultatus pirmą etapą. A grupėje paskutiniame ture sprendėsi, kokias vietas užims komandos. Geriausioje pozicijoje buvo „SI group“, kuri buvo iškovojusi 6 taškus. Staigmenas pateikusi Darbėnų „Darba“ rikiavosi antroje vietoje – 4 taškai. Tiek pat taškų turėjo ir „Veltūnas“, tačiau jo įmuštų ir praleistų įvarčių santykis blogesnis. Ir tik IV vietoje buvo praėjusių metų čempionai „Topolių“ futbolininkai.

„SI group“ be vargo 5:1 nugalėjo „Darbos“ ekipą ir iškovojo aukso medalius. Jų pergalė atvėrė kelią „Veltūnui“ ir „Topoliams“ pakovoti dėl II vietos. Sėkmingai startavę, „Topoliai“ po pirmo kėlinio pirmavo 2:0. Antrą kėlinį jie dar padidino skirtumą iki 3:0. Tačiau „Veltūno“ komanda nenuleido rankų ir tęsė kovą. Ji pasiekė savo – sugebėjo išlyginti rezultatą – 5:5. To jiems pakako, kad iškovotų sidabro medalius. Bronza atiteko Darbėnų „Darbos“ futbolininkams.

Antrą vietą užėmusi „Veltūno“ komanda

Rezultatyviausiai tarp A grupės futbolininkų žaidė „Topolių“ žaidėjas Žilvinas Lukošius, įmušęs 37 įvarčius. Po jo rikiuojasi komandos draugas Tautvydas Jankavičius – 19 įvarčių ir „Veltūno“ komandos puolėjas Rokas Šipalis – 15 įvarčių. Geriausio vartininko prizas atiteko „SI grupės“ vartininkui Raimundui Alseikai. Komandos naudingiausio žaidėjo prizai įteikti Kaziui Mažioniui („SI group“), Lukui Jakumui („Veltūnas“), Merūnui Stalmokui („Darba“), Andriui Burovui („Topoliai“).

SK „Darba“ iš Darbėnų – III vietos laimėtoja

B grupėje centrinės rungtynės vyko Jokūbave, kur šeimininkai susitiko su „PVM-21“ ekipa. Abi komandos pergalės atveju turėjo galimybę iškovoti nugalėtojų taurę. Geriau sekėsi svečiams „PVM-21“ futbolininkams. Po pirmo kėlinio jie įgijo minimalią persvarą – 1:0. Tiesa, rezultatas galėjo būti kitas, jei „Jokūbavo“ futbolininkai nebūtų švaistę progų pasiekti įvartį. Antrą kėlinį šeimininkai spaudė savo varžovus ir išlygino rezultatą – 1:1. Toliau spausdama „Jokūbavo“ komanda prasnaudė varžovų kontratakas ir praleido du įvarčius. Galutinis rungtynių rezultatas 3:1 „PVM-21“ ekipos naudai. Ji ir tapo B grupės nugalėtoja. Treti liko „Jokūbavo“ futbolininkai. Antrą vietą iškovojo „Vydmantų“ komanda. Ji namuose nepaliko jokių vilčių Kūlupėnų „Rimarko“ ekipai, įveikdama juos 10:3. Rezultatyviausiai B grupėje žaidė „Vydmantų“ žaidėjai Edgaras Dobrovolskis – 19 įvarčių, Edgaras Makarovas – 18 įvarčių ir „Rimarko“ atakų lyderis Dovydas Zajančiauskas – 16 įvarčių. Geriausiu vartininku pripažintas Sigitas Beniušis, gynęs „PVM-21“ komandos vartus. „PVM-21“ komandoje naudingiausiai žaidė Mindaugas Alksnys, „Vydmantų“ – Alfredas Kairys, „Jokūbavo“ – Konstantinas Maštaras, „Rimarko“ – Laurynas Jokubaitis.

B grupės nugalėtojai – „PVM-21“ ekipa.

Rungtynių rezultatai:

„SI group“ – „Darba“ – 5:1 (2:0; Jokūbas Pocius – 2, Kazys Mažionis –, Deivydas Gedvilas, Artūras Kurbangalijevas – po 1; Merūnas Stalmokas – 1); „Veltūnas“ – „Topoliai“ – 5:5 (0:2; Edvinas Girdenis – 2, Artūras Kumpis, Lukas Jakumas, Rokas Šipalis – po 1; Žilvinas Lukošius – 2, Kazimieras Gnedojus, Darius Grigaitis, Audrius Tolis – po 1).