Pajūrio naujienos
Help
2022 Spalis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Apklausa

Ar taupant elektrą reikėtų išjungti šviečiantį kryžių?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Krepšininkų stovyklos dalyviai, įtvirtinę individualius krepšinio įgūdžius.

Jaunieji Kretingos krepšininkai dalyvavo Kretingos sporto mokyklos krepšinio trenerio Arimanto Mikaločiaus aštuntą kartą suorganizuotoje stovykloje – šiemet joje krepšinio įgūdžius įtvirtino 75 vaikinai nuo 8 iki 16 metų.

Stovyklos dalyviai patirties sėmėsi iš 18-os krepšinio trenerių ir žaidėjų, pakviestų iš Klaipėdos, Gargždų, Mažeikių, Palangos, Naujosios Akmenės ir kitų Lietuvos miestų ar rajonų. Jie su stovyklos dalyviais dalijosi savo patirtimi: parodė pratimų, dalijo patarimus ir vedė treniruotes.

„Toks ir buvo stovyklos tikslas – sukviesti kuo daugiau trenerių, žaidėjų į Kretingą, kad jie vestų kuo daugiau skirtingų treniruočių“, – sakė stovyklos organizatorius Arimantas Mikaločius.

Nors stovykla, anot A. Mikaločiaus, buvo skirta individualiems krepšininkų įgūdžiams tobulinti, joje netrūko ir pramogų.

„Rengėme įvairius konkursus – „1x1“, „3x3“, estafečių, juose vaikinai galėjo laimėti visokių prizų. Mažiausiųjų grupė susitiko su gaisrininkais, policijos atstovais. Mokėmės plaukti Klaipėdos baseine, taip pat pabuvojome „Atostogų parke“. Keliavome prie jūros, kur sportavome, žaidėme įvairius žaidimus, maudėmės“, – stovyklos pramogines ir edukacines veiklas apibendrino A. Mikaločius.

Stovyklautojai, dalyvaudami konkursuose, turėjo galimybę laimėti ne tik statulėlę ar medalį, bet ir pačių trenerių, žaidėjų atstovaujamos miesto komandos atributiką. Įžymūs krepšininkai, aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantys Evaldas Šaulys, Martynas Mažeika, Adomas Sidarevičius geriausiai konkursuose pasirodžiusiems vaikinams įteikė savo vardinius marškinėlius.

Laimėję įvairių prizų stovyklos dalyviai neturėjo laiko miegoti ant laurų. Pasak trenerio A. Mikaločiaus, vaikinai intensyviai sportavo rytinėse treniruotėse, dieną aktyviai ilsėjosi, o tada kibdavo į darbą vakarinėse treniruotėse. Stovyklos metu krepšininkai sustiprėjo fiziškai, patobulino individualius įgūdžius ir įsisavino daug naujų žinių iš trenerių ir žaidėjų. Visi treneriai treniruotėse naudojo skirtingas metodikas, tad kiekvienas užsiėmimas su jais buvo kitoks ir savaip įdomus.

„Vaikinai pamatė skirtumus, kaip dirbu aš, kaip dirba kiti treneriai, ir galėjo ne tik palyginti, bet ir daug ko pasimokyti“, – apie stovyklos naudą kalbėjo A. Mikaločius.

Stovyklos organizatorius džiaugėsi, kad ši stovykla vyksta jau aštuntus metus, todėl gana lengva prikalbinti trenerius iš kitų miestų.

„Jie mato, kad vykdau prasmingą projektą, darau gerą darbą, ir noriai atvyksta į Kretingą, mūsų stovyklą. Aš tuo labai džiaugiuosi, – sakė treneris, atkreipęs dėmesį, kad ir kitų miestų treneriai seka jo pėdomis. – Matau, kad Kėdainiuose, Mažeikiuose rengiamos stovyklos visiškai tokiu pačiu principu, džiugu, kad idėja sklinda po visą Lietuvą. Manau, nesustosim, ir toliau rengsime tokias stovyklas.“

Pailsėję vaikinai liepos 25 d. vėl pradės sportuoti individualiai, o rugpjūčio 11 d. išvyks į kasmetinę, jau dešimt metų vykstančią stovyklą Smalininkuose, kur tęs pasirengimą artėjančiam sezonui.

Ieva URNIKYTĖ

Vilniaus universiteto studentė


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas