Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingiškė – šalies rankinio čempionė

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Sportas
  • 2022-06-10
Kauno „ACME-Žalgirio“ rankininkės – Lietuvos moterų rankinio čempionato nugalėtojos. R. Poškutė – priekyje antra iš kairės.

Kartu su Kauno „ACME-Žalgirio“ moterų rankinio komanda kretingiškė Ramunė Poškutė (gim. 1998 m.) tapo Lietuvos čempionato aukso medalininke. Anot Kretingos sporto mokyklos rankinio trenerio Algimanto Pranaičio, šis jo auklėtinės pasiekimas – vienas geriausių per visą jo, kaip trenerio, karjerą.

Kad taptų šio sezono Lietuvos moterų lygos čempionato nugalėtoja, „ACME-Žalgirio“ komandai, treniruojamai Antano Skarbaliaus, šiemet prireikė visų penkių finalo rungtynių. Paskutiniąsias penktąsias rungtynes, esant rezultatui 2:2, kaunietės laimėjo 37:32 (22:14). Įtikinamą pergalę lėmė gera gynyba, visų žalgiriečių pasiaukojimas ir gebėjimas išnaudoti savo pranašumus.

Mūsų kraštietė Kretingos sporto mokykloje savo, kaip rankininkės, kelią pradėjusi R. Poškutė žaidė visą finalinių rungtynių laiką, pelnė 6 įvarčius ir tai buvo vienas geriausių jos pasirodymų per sezoną. Iš viso Ramunė šį, 2021–2022 m., sezoną pelnė 76 įvarčius ir tarp 150 lygos žaidėjų užima 17-ą poziciją. Treneris A. Pranaitis priminė ir apie kitas Kretingos sporto mokyklos auklėtines, žaidžiančias Lietuvos moterų rankinio lygos čempionate: Rugilė Bendikaitė, žaidžianti už Šiaulių komandą, pelnė 58 įvarčius ir yra 29-oje pozicijoje, Vilgita Idzelytė, atstovaujanti Klaipėdos „Dragūnui“, – 57 įv. ir 30 vieta. Įvardindamas, kad R. Poškutės pasiektas rezultatas yra vienas geriausių per jo, kaip trenerio, karjerą, A. Pranaitis teigė, kad 2005–2006 m. sezoną Lietuovs moterų rankinio aukščiausioje lygoje III v. su tuometine LKKA „Žalgirio“ komanda buvo užėmusios vartininkė Lina Drąsutytė ir Monika Dirmeitytė.

ACME-Žalgirio“ marškinėlius Kretingos sporto mokyklai įteikus: (iš kairės) Algimantas Pranaitis, Ramunė Poškutė, Remigijus Malakauskas ir Ingrida Grinevičienė.

„Ne viena Kretingos sporto mokykloje išugdytų rankininkių turėjo galimybę tęsti savo karjerą, susietą su profesionaliu sportu, tačiau ne visos tas galimybes išnaudojo. Todėl ypač džiugu, kad Ramunė renkasi profesionalios sportininkės kelią – ji yra pasirašiusi dvejų metų kontraktą su vienu Italijos rankinio klubų, dvigubas džiaugsmas – kad ji turi noro sugrįžti į Kretingą dirbti rankinio trenere“, – kalbėjo A. Pranaitis.

Jis neabejojo, kad R. Poškutė pasirinko rimtą klubą – liepos mėnesį kretingiškė su komanda išvyksta į treniruočių stovyklą Juodkalnijoje, ko silpnesni klubai sau leisti negalėtų.

Geras žodis R. Poškutę, jos trenerį pasiekė ir iš A. Skarbaliaus: jo teigimu, Ramunė labai padėjo visą šį sezoną, ypač jos svarba išryškėjo ir per paskutiniąsias finalines rungtynes.

Prieš išvykdama atostogų ir po to – į Italiją R. Poškutė užsuko atsisveikinti su A. Pranaičio treniruojamomis rankininkėmis, motyvavo jas siekti užsibrėžtų tikslų, o Kretingos sporto mokyklos direktoriui Remigijui Malakauskui ir jo pavaduotojai Ingridai Grinevičienei pergalei Lietuvos čempionate atminti įteikė „ACME-Žalgirio“ marškinėlius.

---

„ACME-Žalgirio“ komanda čempionių titulą susigrąžino po dvejų metų, o iš viso Lietuvos čempionėmis tapo 7-ąjį kartą. Šį, 2021–2022 metų, sportinį sezoną „ACME-Žalgirio“ komanda laimėjo visus titulus: Lietuvos supertaurės, Lietuvos taurės ir Lietuvos čempionato nugalėtojų vardus.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas