Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Įmonė „Metallum novum“ iš Kauno už 25 tūkst. eurų pakeis naujais Kretingos motobolo aikštyno atitvarus.

„Metalą atitvarams yra užsisakę, darbus pradės netrukus, per 3 mėnesius turi juos užbaigti“, – tvirtino Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas. Senieji aikštyno apsauginiai atitvarai, pastatyti daugiau kaip prieš tris dešimtmečius, supuvo. „Vėjas pernai galutinai nupūtė, vamzdžiai surūdiję nebepataisomai“, – Kretingos motobolo klubo vadovas Eduardas Steckis patvirtino, kad atnaujinti atitvarus buvo būtina. Renovacija reikalinga visai Tiekėjų gatvėje esančiai nuo laiko ir tarnavimo pavargusiai motobolo bazei. Pernai Savivaldybės užsakymu, inicijavus Savivaldybės tarybos nariui Dovydui Bajorui, buvo parengta motobolo bazės Kretingoje sutvarkymo, išvystymo galimybių studija. Tuomet svarstyta šio projekto apie 2 mln. eurų kaina dabartinėmis išaugusiomis kainomis siektų gal ir per 3 mln. eurų.

„Motobolo bazės vizijos, galimo jos atnaujinimo projekto nesame užmiršę. Ieškome šiam projektui finansavimo galimybių, šaltinių. Projekto starto raktas galėtų būti privačios partnerystės programa“, – kalbėjo E. Viskontas, akcentavęs, kad motosportas šalyje yra patrauklus, populiarėja. Pavyzdžiu pateikė Kretingos kaimynystėje Kretingalėje atidarytą mototrasą, kur nuolatos gausu žmonių – tiek sportininkų, tiek žiūrovų.

E. Steckio tvirtinimu, Kretingos išskirtinumą (motobolo komanda Lietuvoje dar yra Skuode, atsigauna Radviliškyje) akcentuojantis motobolas neblėsta. Šiandieną komanda turi, įvertinus kaitą, kai žaidėjai išvyksta studijuoti ir pan., apie 25 narius. Iš jų 15 yra jaunimas.

Šią savaitę Kretingos motobolo klubo komanda grįžo iš Vokietijoje Kuppenheim mieste birželio 3–6 dienomis vykusio tarptautinio motobolo turnyro. Turnyre dalyvavo 5 komandos – 3-ys Vokietijos, tarp jų ir šios šalies rinktinė, Prancūzijos motobolo čempionai. „Pergalių nepasiekėme, bet kovojome garbingai. Įgijome, ypač jaunimas, naudingos patirties“, – sakė E. Steckis apie išvyką į Vokietiją. Komandai treniruotis, dalyvauti varžybose, jas organizuoti pastaraisiais metais trukdė koronaviruso pandemija, koją kiša ir karas Ukrainoje, kadangi užtvertas kelias aikštynuose susitikti su motobolininkais iš Baltarusijos. E. Steckis pasidžiaugė, kad pernai pavyko surengti Lietuvos motobolo čempionatą.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas