Pajūrio naujienos
Help
2022 Birželis
Pi 6132027
An 7142128
Tr18152229
Ke29162330
Pe3101724
Še4111825
Se5121926
Apklausa

Ar teisinga įvesti nekilnojamojo turto mokestį, kuriuo būtų apmokestintas pirmasis gyvenamasis būstas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Kretingos rajono savivaldybė stojus sausiems orams rūpinasi jai priklausančių žvyrkelių laistymu. Tačiau nuo dulkių kenčia ir gyvenantys prie respublikinės reikšmės kelių, ypač Kartenos, Žalgirio ir Darbėnų seniūnijose. „Dulkėse dūstantys žmonės skundžiasi arčiausiai esančiai valdžiai – seniūnijai, Savivaldybės administracijai. Lietuvos valstybinė kelių direkcija, kuriai priklauso šiuos kelius prižiūrėti, atsimušinėja biurokratiniais atsakymais, todėl nusprendėme pagal poreikį rajone laistyti ir valstybinės reikšmės žvyrkelius“, – aiškino Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas.

Dulkantiems žvyro keliams laistyti Savivaldybė naudoja Gamtosaugos fondo lėšas. Šių metų Savivaldybės biudžete fondui skirti 35 tūkst. eurų. Praėjusią vasarą žvyrkelių laistymas Savivaldybei kainavo per 25 tūkst. eurų. Šią paslaugą teikia viešąjį jos pirkimo konkursą 3 metams laimėjusi įmonė „Ekoservisas“. Sutartis su įmone baigiasi šių metų birželio 10 d., tačiau yra galimybė ją pratęsti dar vieneriems metams.

Savivaldybės Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vedėja Sigutė Jazbutienė teigė, kad „Ekoservisas“ prašo Savivaldybės administracijos indeksuoti – didinti – sutartą paslaugos kainą. „Ekoservisas“ turi pateikti paslaugos pabrangimo neišvengiamumo patvirtinimą. Įvertinę tai spręsime ir dėl kainos, ir dėl sutarties pratęsimo“, – sakė S. Jazbutienė ir patvirtino, kad Automobilių kelių direkcija jai priklausančių rajone žvyrkelių nelaistys, tačiau neprieštaraus, kad tą darytų Savivaldybė.

Rajono žvyrkeliai laistomi bendrovės „Lotos Geonafta“ naftos gręžinių druskingu vandeniu.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas