Pajūrio naujienos
Help
2023 Spalis
Pi 29162330
An 310172431
Tr 4111825
Ke 5121926
Pe 6132027
Še 7142128
Se18152229
Apklausa

Ar laukiate Kretingoje atidarant naująjį Sporto centrą?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Petrutė GEČIENĖ:

– Mes su vyru Padvariuose gana nemažame žemės plote ūkininkaujame. Todėl nesvarbu, kainos kyla ar ne, kaip auginome, taip ir auginame kopūstų, morkų, burokėlių – žodžiu, visko, ko reikia ir ką mėgstame. Daržovių užtektinai prisiruošiame ir žiemai, prekybos centruose brangiai pirkti nereikia. Juolab kad šeimoje likome dviese, vaikai susikūrę savo gyvenimus.

Alma JURKUVIENĖ:

– Žinoma, norėčiau daugiau daržovių užsiauginti, bet kad jėgos nebeleidžia. Vien pasėti ir pasodinti neužtenka, augalus reikia ravėti, laistyti, pilnus kibirus vandens tampyti. Anksčiau, būdavo, per virtuvės langą persivedei „šlangą“ ir laistyk iš čiaupo. O dabar dar ir vanduo iš čiaupo labai brangus. Šiuo metu prie namų tik lysvę svogūnų turiu, nors kažkada turėjau po dvi lysves dar ir agurkų, ir šparaginių pupelių, ir daug ko.

Veronika VENCKUVIENĖ:

– Tik svogūnų šiek tiek – daugiau nieko neauginu, nes neturiu tam sąlygų. Prie pat namų žemės turime labai nedaug, ten stovi pavėsinė. Kadangi daržui vietos nėra, daržovių tenka nusipirkti parduotuvėse arba turguje. O kainos... Baisu pagalvoti, kiek sukilusios, ir, prognozuojama, kad dar ne pabaiga, dar kils. Jeigu taip smarkiai ir žmonių atlyginimai didėtų, tai būtų kita kalba. Dabar nežinia, kiek ko galėsime įpirkti ateityje.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas