Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 2 %
Naktį-3°C debesuotumas 25 %
Komentarų topas
Justas Šedys (kairėje) ir Albertas Butenis ne viename Kretingos miesto daugiabutyje patikrino, kaip laikomasi priešgaisrinės saugos: problemų yra.

Siekdama užkirsti kelią gaisrams, galintiems įsiplieksti butuose ir laiptinėse, Kretingos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba vykdo prevencinę priemonę Kretingos miesto ir rajono daugiabučiuose: jų administratoriams sutinkant, įvertina, ar žmonės gyvena saugiai. „Kai man paskambino inspektorius Justas Šedys ir pasiprašė įeiti į vieną namą, mielu noru sutikau ir paprašiau, kad kartu pavaikščiotume po kelis namus, kuriuos Savanorių ir Melioratorių gatvėse aš administruoju. Norėjau, kad situaciją pamatytų profesionalas“, – „Pajūrio naujienoms“ sakė kretingiškis Albertas Butenis.

Anot jo, pareigūnas atkreipė dėmesį į daiktais užkrautus rūsių ir laiptinių praėjimus, nutįsusius šviestuvus be gaubtų, netvarkingą, riziką keliančią elektros instaliaciją, kai vienur laidai atsikišę, kitur – apvynioti izoliacija, ne visur buvo įmanoma patekti ant stogo – durys užrakintos, ne visur buvo priešgaisrinės kopėčios, jei gaisro metu žmonėms prireiktų evakuotis.

„Tai – taisytinos problemos, organizuosime susirinkimus ir su gyventojais aptarsime, kaip jas spręsime“, – žadėjo A. Butenis. Jis pasidžiaugė, kad 5-iems butų savininkams Priešgaisrinės tarnybos specialistas J. Šedys ne tik padovanojo, bet pats ir sumontavo po autonominį dūmų detektorių.

Tikrinti gyvenamųjų namų priešgaisrinę saugą, nepasiturintiems gyventojams dovanoti dūmų detektorius Kretingos priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai įprasta, tai yra numatyta įstaigos prevencinių priemonių plane. Vien daugiabučių pastaruoju metu patikrinta apie 15. „Už lango dabar – žiema, kūrenimo sezonas taps vis intensyvesnis. Gyventojų prašome pasirūpinti, kad būtų išvalyti kaminai ir dūmtraukiai. Netvarkingi jie taip pat gali prišaukti gaisrus“, – sakė Kretingos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Bertašius.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas