Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną3°C debesuotumas 2 %
Naktį-3°C debesuotumas 25 %
Apklausa

Ar Kretingoje paprasta įsigyti narkotikų?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Ar seniūnijų durys tikrai užvertos gyventojams

  • Audronė PUIŠIENĖ
  • Seniūnijose
  • 2021-11-26

Kretingos rajono savivaldybės tarybos posėdyje rajono tarybos narė Jolita Vaickienė iškėlė klausimą, ar tikrai mūsų seniūnijų durys užvertos gyventojams.

„Pati seniai bebuvau kokioje nors seniūnijoje, todėl nežinau. Tačiau į mane kreipėsi ne vienas kretingiškis, kad sunku patekti į seniūniją susitvarkyti reikalų: durys – užrakintos ir, nors telefonų numeriai ir surašyti, būna, kad žmonės nepaskambina, nes ne visi telefonus nešiojasi“, – motyvavo J. Vaickienė, akcentuodama, kad mokyklos, gydymo įstaigos, parduotuvės, kavinės dirba ir gyventojus aptarnauja gyvai, o čia – į seniūniją patekti neįmanoma. „Negi tikrai mūsų seniūnijos dirba užsirakinusios?“ – klausė ji.

Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Turauskaitė patikino tarybos narius, kad administracijos durys irgi užrakintos, nes Ekstremalių situacijų valdymo operacijų vadovas rekomenduoja dirbti nuotoliu, o interesantai iš anksto susitarus aptarnaujami tik su galimybių pasais.

Kretingos miesto seniūnė Gintarė Liobikienė paaiškino, kad miesto seniūnijos durys yra užrakintos, tačiau žmonės į seniūniją gali patekti paspaudę durų skambutį. „Nėra buvę, kad kuris nors miestelėnas pas mus nepatektų. Laikydamiesi saugaus atstumo, jei reikia, aptarnaujame ir be galimybių paso. Be to, visos darbuotojos dirbame vietoje, ne per nuotolį“, – G. Liobikienė tvirtino negirdėjusi jokių skundų dėl miesto seniūnijos darbo.

„Tad jeigu dirbate, kodėl neatidarius durų“, – vis dar svarstė J. Vaickienė.

Anot G. Liobikienės, seniūnija neturi galimybių prie atvirų durų pasodinti žmogaus, kuris tikrintų interesantų galimybių pasus. Kilus klausimui, ar ir kitos seniūnijos dirba užsirakinusios, rajono meras Antanas Kalnius iškart apklausė posėdyje dalyvavusius rajono seniūnus: Salantų ir Imbarės seniūnijos durų nerakina, prie Žalgirio, Darbėnų seniūnijų durų skambučiai yra, jie įrengti ir prie Kartenos bei Kūlupėnų seniūnijų vidinių durų. Skambučio neturi Kretingos seniūnija.

„Kad ir turime skambutį prie vidinių durų, ne visada jo prireikia, nes ne visada ir užsirakiname – nėra jau tokio didelio gyventojų antplūdžio“, – problemos neįžvelgė Kūlupėnų seniūnė Rita Lubienė. Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys, kurio vadovaujama seniūnija šiuo metu dėl pastato remonto yra įsikūrusi parapijos namuose, sakė irgi nematąs problemų: nors skambutis ir yra, interesantą seniūnijos darbuotojai pamato per langą.


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas