Pajūrio naujienos
Help
2022 Sausis
Pi 310172431
An 4111825
Tr 5121926
Ke 6132027
Pe 7142128
Še18152229
Se29162330
Orų prognozė
Dieną2°C debesuotumas 28 %
Naktį1°C debesuotumas 9 %
Apklausa

Ar reiktų į privalomąją karo tarnybą šaukti ir merginas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Pirmauja savo pogrupyje

  • Sportas
  • 2021-11-19
Kretingos sporto mokyklos jaunieji krepšininkai, treniruojami Aurimo Ivanovo, kol kas sėkmingai žaidžia MKL U-13 B divizione.

Kretingos sporto mokyklos 2009 m. gimę ir Aurimo Ivanovo treniruojami berniukai puikiai startavo Lietuvos moksleivių lygos U-13 B divizione ir pirmą ratą iškovojo septynias pergales iš septynių galimų ir užtikrintai pirmauja B pogrupyje.

Kartu su Kretingos sporto mokyklos komanda pogrupyje žaidžia trys komandos iš Klaipėdos V. Knašiaus krepšinio mokyklos, Gargždų sporto centro, Šilutės sporto mokyklos, Plungės sporto ir rekreacijos centro ir Skuodo KKSC komandos.

Treneris A. Ivanovas prisiminė, kad su komanda pradėjo dirbti prieš trejus metus ir iš pradžių tikrai buvo sunku – komanda prieš aplinkinių miestų komandas pralaimėdavo didžiuliu skirtumu, bet, atėjus keletui naujų vaikų, situacija labai pagerėjo. Praėjusiais metais dėl pandemijos ne visi tėvai ryžosi leisti vaikus į treniruotes ir varžybas, komanda net negalėjo startuoti MKL (Moksleivių krepšinio lygoje) – kadangi rungtynės vykdomos dviem penketais, būtina turėti bent dešimt berniukų.

„Šiemet, padedant kolegoms Vytautui Šližiui, kuris dirba su gimusiais 2010 m., ir Arimantui Mikaločiui, treniruojančiam gimusiuosius 2011 m., ir pasiskolinus iš jų jaunesnių žaidėjų, jau galėjome startuoti ir MKL“, – kalbėjo A. Ivanovas, pagal kurio skaičiavimus, komanda šiemet sužais apie 24 rungtynes MKL, o kur dar draugiškos rungtynės ir turnyrai. „Gal šiemet ir nepavyks pasiekti A diviziono, bet stengsimės nueiti kaip įmanoma toliau ir tai bandome padaryti tik su mūsų rajono vaikais“, – išsikeltus tikslus įvardijo jis.

Treneris A. Ivanovas norėtų paraginti tėvus atvesti savo vaikus į krepšinio treniruotes, nes dar tikrai yra laiko pavyti anksčiau pradėjusius sportuoti vaikinus, tad laukiami visi, kurie norėtų išbandyti savo jėgas krepšinyje. „Komanda kol kas yra formavimosi stadijoje ir kiekvienas vaikas gali atrasti savo vaidmenį joje“, – treneris vylėsi, kad tikrai yra vaikų, kurie galėtų sustiprinti komandą, bet galbūt jie lanko kitus užsiėmimus ar tiesiog nieko neveikia. Jis įvardino ir treniruočių naudą: vaikai gauna fizinio krūvio, atitolsta nuo kompiuterių, susiranda naujų draugų, mažesnė tikimybė susidėti su bloga kompanija, atsiranda galimybė pakeliauti, formuojami sveikos gyvensenos įgūdžiai, galima tobulėti ir siekti rezultato sporte.

Dėl krepšinio treniruočių tėvai turėtų susisiekti su Kretingos sporto mokykla.

Tomas KUBILIUS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas