Kretingiškiai karatekos po pasirodymo Moksleivių taurės varžybose

Kėdainiuose įvyko didžiausios Lietuvos karatė kiokušin federacijos organizuojamos varžybos – Moksleivių taurės varžybos. Šiose varžybose vaikai varžėsi ne tik asmeninėje, bet ir komandinėje įskaitoje. Kretingos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ jaunieji sportininkai iš šių varžybų grįžo pasidabinę ne vienu prizininkų medaliu.

U-10 amžiaus grupėje čempionu tapo Domas Venckus, kuris ketvirtfinalyje įveikė M. Šileiką iš „Tetsujin“ klubo, pusfinalio kovoje laimėjo prieš V. Sadauską iš „Okinavos“ klubo, o finale įveikė varžovą iš „Energijos“ klubo E. Krapauską. Vicečempionu tapo Leonas Alčauskas, kuris ketvirtfinalyje užtikrintai įveikė D. Šaulį iš klubo „Budora“, pusfinalyje nugalėjo bendraklubį K. Gainą, tačiau finale teko pripažinti priešininko pergalę. Mykolas Martinaitis pusfinalyje laimėjo prieš V. Saliamoną iš klubo „Takas“, tačiau finale, teisėjų sprendimu, kovą laimėjo kitas kovotojas iš „Fudoshin“ klubo. Bronzos medalį iškovojo Justinas Rima.

U-11 amžiaus grupėje čempionu tapo Karolis Šlima, kuris ketvirtfinalyje laimėjo prieš bendraklubį D. Stonkų, pusfinalyje užtikrintai laimėjo prieš M. Gricių iš „Seipai“ klubo, o finale užtikrintais smūgiais įveikė bendraklubį O. Vaitkų. Bronzos medalį iškovojo Kamilė Einikytė ir Kristoforas Valkiūnas.

U-12 amžiaus grupėje čempionu tapo Paulius Kaunas, kuris ketvirtfinalio kovoje laimėjo prieš R. Nikitiną iš „Tako“ klubo, pusfinalyje nugalėjo bendraklubį V. Vainutį, o finale laimėjo prieš K. Stočkų iš „Argus“ klubo. Bronzos medalius iškovojo Saulius Arlickas ir Motiejus Rimkus.

Garbingai kovojo, bet ant prizininkų pakylos nepakilo: Deivydas Stonkus, Juozas Jonkus, Tadas Vainutis, Justas Jonušas, Markas Budrys, Vakaris Kažukauskas, Eimantas Kairys, Emilija Gerasimenko.

Jaunuosius sportininkus varžyboms parengę treneriai Lukas Kubilius, Aivaras Baltmiškis, Erika Rukšėnaitė, Žygimantas Šniaukas, Dovydas Martišius pasidžiaugė aukštais jaunųjų sportininkų pasiekimais, parodytu ryžtu varžybose.