Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Šią savaitę į Kretingą atvykę ryšio bendrovių „Tele2“, ‚Bitė“ ir „Telia“ atstovai patvirtino, kad vandens bokštą Melioratorių gatvėje ne tik sutvirtins, dar pasiūlė jį papuošti taip, kad bokštas taptų svarbiu Kretingos miesto akcentu.

Įmonei „Kretingos vandenys“ priklausantį vandens bokštą ekspertai buvo pripažinę esant avarinė būklės. Buvo svarstoma bokštą nugriauti, skaičiuota kiek tai kainuotų. Preliminari kaina sukosi apie 150 – per 200 tūkst. eurų.

Bokštu pagal nuomos sutartį naudojasi mobilaus ryšio teikimo įrangą jame turinčios „Tele2“, „Bitė“ ir „Telia“. Kretingos rajono savivaldybės administracijai pasiūlius, įmonės ryžosi bokštą remontuoti savomis lėšomis, kad galėtų juo naudotis ir ateityje. Įmonių pasamdyti ekspertai įvertino, kad bokštą sutvirtinti kainuos 47 tūkst. eurų su PVM. Savivaldybės administracijai paprašius sutvirtintą bokštą sutvarkyti dar ir vizualiai, įmonės šią savaitę pateikė galimus bokšto vizualizacijos 3 variantus: pirmas – bokštą apšviesti LED lempomis (taip apšviestas Vilniaus televizijos bokštas), antras – papuošti LED ekranais, trečias – pasirinkti piešinį, grafiti, be apšvietimo.

„Pasirinkome LED lempučių ir ekranų miksą su galimybe bokšto apšvietimą keisti atsižvelgiant į šventes, kitas miestui ir gyventojams svarbias progas. Tariamės dėl QR kodo įdiegimo, kad gyventojai galėtų patys užsakyti bokšto apšvietimą, spalvą SMS žinute ar mobiliąja programėle“, – aiškino Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Egidijus Viskontas, akcentavęs, kad galutinį bokšto atnaujinimo projektą „Tele2“, „Bitė“ ir „Telia“ pateiks šių metų lapkričio mėnesį, tada paaiškės, ir kiek visa tai kainuoja.

Direktorius pasidžiaugė, kad įmonės linkę bokštą apšviesti irgi iš savų lėšų. Paklaustas, kada bokštas bus sutvarkytas ir nušvis, A. Viskontas sakė: „Dabar, kai sutarėme dėl bokšto remonto, tolesnio naudojimosi juo, ryšio paslaugų įmonės žadėjo nedelsdamos pirkti bokšto remonto rangos darbus. Jei leis oro sąlygos, bokštą remontuos dar šiemet, jei ne, darbai nusitęs į pavasarį. Tikimės, kad Velykoms bokštas bus apšviestas.“

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas