Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Iš kairės: Antanas Šiupinys, Augustas Juškėnas, Stanislava Jonkuvienė, už jos Antanas Drungilas ir Antanas Juškėnas.

Kretingos neįgalieji rudens pradžioje dalyvavo Kuršėnuose surengtoje tarptautinėje sporto šventėje „Aš, sportas ir negalia“, iš kur sugrįžo su glėbiu medalių – jų pelnė net 13.

„Į sporto šventę vykome tik 5-iese, kai iš kitų miestų ir miestelių net po keliolika atstovų, tačiau buvome nominuoti ne vienoje, o net keliose rungtyse ir tarp 8 komandų užėmėme bendrą komandinę II vietą“, – džiaugėsi Kretingos neįgaliųjų draugijos pirmininkas Antanas Juškėnas.

Visi kretingiškiai pasižymėjo atskirose rungtyse: smiginio rungtyje Antanas Drungilas užėmė I vietą, o Augustas Juškėnas – II v.; kopetėlių rungtyje Antanas Šiupinys buvo pirmas.

Kimštinio kamuolio metimo į tolį rungtyje Antanas Juškėnas buvo trečias.

Rankų lenkimo rungtyje tarp moterų Stanislava Jonkuvienė iškovojo II vietą, tarp vyrų – Antanas Juškėnas vėlgi – II v., o jo sūnus Augustas Juškėnas – III v.

Dar vyko žvejybos rungtis: čia vėlgi pasižymėjo Augustas – užėmė I vietą, o A. Šiupinys – III v. Šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyje A. Šiupinys buvo nepralenkiamas, antras po jo akies taiklumu pasižymėjo Antanas Drungilas. Golfo rungtyje vėl pasižymėjo S. Jonkuvienė, užėmusi II vietą tarp moterų, o Augustas – II tarp vyrų.

Pasak A, Juškėno, iš viso Kretingos neįgaliųjų draugijoje yra 112 narių, tačiau iš jų sportuojančių – apie 10 asmenų. „Tad ir vykstame į varžybas tie patys, bet džiaugiamės, kad dažnai esame nepralenkiami. Visų svarbiausia mums yra susitikimų džiaugsmas ir bendrystė. Tai – labai svarbus veiksnys mūsų sveikatai ir gerai nuotaikai“, – akcentavo pirmininkas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas