(Iš kairės) Erika Žiaušytė, trenerė Vaida Slušnienė ir Urtė Mackevičiūtė

Tauragėje rugsėjo 11-ąją vyko Lietuvos taurės jaunimo badmintono varžybos, kuriose dalyvavo ir puikiai, ypač dvejetų kategorijoje, pasirodė Kretingos rajono badmintonininkės kretingiškė Erika Žiaušytė, vydmantiškės Urtė Mackevičiūtė ir Toma Noreikaitė.

Merginų vieneto kategorijoje, kur varžėsi 21 dalyvė, mūsų sportininkėms nepavyko prasimušti į prizininkių gretas. Sportininkės startavo puikiai: mergaitės vieną po kito laimėjo susitikimus, tačiau iki prizinių vietų pritrūko patirties kovojant prieš stiprias Kauno, Šiaulių ir Vilniaus badmintonininkes. Patyrusios vos keletą pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje E. Žiaušytė užėmė 7 vietą, U. Mackevičiūtė – 10, T. Noreikaitė – 15.

E. Žiaušytė ir U. Mackevičiūtė dar varžėsi merginų dvejetų kategorijoje, kur, pradėjusios žaisti žymiai drąsiau ir energingiau, vieną po kitos skynė pergales. Tarp devynių dalyvavusių porų mergaitės iškovojo 2 vietą. Pusfinalyje po atkaklios kovos įveikusios pajėgias šiaulietes rezultatu 2:1 (16:21; 21:19; 21:18), jos iškopė į finalą. Finaliniame susitikime trijų setų kovoje, vos trijų taškų skirtumu lemiamą setą laimėjo kaunietės. Bendras rezultatas 1:2 (16:21; 21:14; 18:21).

„Erika ir Urtė džiugino savo noru laimėti, tam aikštelėje dėjo visas pastangas. Jos tiesiog degte degė ryžtu siekti pergalės, ir tai joms padėjo“, – po varžybų mintimis dalijosi mergaites treniruojanti Vaida Slušnienė.