Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas
Žemės sklype tarp „Litagros“ ir kelio Šiauliai–Palanga kuriasi Kretingos rajono policijos komisariatas.

Kretingos policijos komisariatą iš Vytauto gatvės miesto centre iškels į Tiekėjų gatvę. Naujas, modernus 1 tūkst. kv. metrų ploto komisariato pastatas planuojamas šalia „Lytagros“ parduotuvės, laisvoje apie 1,7 ha valstybinėje žemėje.

Kretingos rajono policijos komisariato viršininkas Arūnas Pužauskas teigė, kad komisariato pastatas, aikštelės darbuotojų ir klientų automobiliams užims apie 0,8 ha. Dėl likusios sklypo dalies panaudojimo galutinai nenuspręsta, svarstoma galimybė čia įrengti sulaikytų transporto priemonių aikštelę.

Šių metų balandžio pradžioje į Kretingą buvo atvykęs Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla. Tąsyk susitikę policijos ir Kretingos rajono savivaldybės vadovai tarėsi dėl vietos naujam komisariatui statyti. Savivaldybės administracijos direktoriaus Egidijaus Viskonto teigimu, policijos atstovai naujo komisariato statybai Kretingoje žvalgėsi apie 30 arų sklypo, nesikratydami ir apleisto, kurį žadėję sutvarkyti ir taip prisidėti puoselėjant miestą. Savivaldybė pasiūlė pageidauto dydžio sklypą Klaipėdos gatvėje, šalia senojo geležinkelio vandens bokšto.

„Sklypą Tiekėjų gatvėje pasirinko nederinę su Savivaldybe“, – tarė E. Viskontas, akcentavęs, kad šis sklypas buvo vienas iš patraukliausių verslui, pramonei vystyti. Iš Kretingoje esamų laisvos valstybinės žemės sklypų jis buvo ir vienas iš brangiausių, jo kaina sukosi apie kelis šimtus tūkstančių eurų. Kaip žinia, Turto bankui pardavus Savivaldybės teritorijoje esančius valstybinės žemės sklypus, nemaža dalis už žemę gautų pinigų atitenka Savivaldybės biudžetui. Komisariatui statyti 1,7 ha sklypą Turto bankas policijai turėtų perduoti pagal panaudos sutartį, kuri, A. Pužausko pastebėjimu, rengiama.

„Buvo svarbu, kad sklypas nebūtų apžėlęs medžiais, turėtų inžinerines komunikacijas ir nereikėtų gaišti laiko leidimams, derinimams dėl tinklų įrengimo, medžių kirtimo“, – A. Pužauskas paaiškino, kodėl buvo pasirinktas sklypas Tiekėjų gatvėje.

Paklaustas, kada turėtų būti užbaigta komisariato statyba, A. Pužauskas sakė: „Per pusmetį gal suprojektuos. Norėtųsi, kad kitąmet pradėtų statyti. Viliamės, kad 2023 metais bus įkurtuvės.“

Kaip buvo skelbta naujo komisariato Kretingoje statyba kainuos apie 1 mln. eurų. Komisariatas bus statomas iš valstybės lėšų. Į naują komisariatą turėtų persikelti 50 darbuotojų.

Pastatas Vytauto gatvėje, kuris praeityje priklausė įmonei „Akmena“, išsikrausčius policijai turėtų būti perduotas Turto bankui ir parduodamas.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas