Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Prasidedant Darbėnų seniūnijos pastato renovacijai, darbuotojai laikinai persikelia į kleboniją – šį savaitgalį vyksta persikraustymas, o nuo kitos savaitės gyventojai jau bus priimami parapijos salėje.

„Svarstėme įvairius variantus: iš pradžių galvojome laikinai prisiglausti Darbėnų gimnazijoje, tačiau joje nėra atskiro įėjimo, išskyrus – į salę, kuri tarnauja ir mokyklos, ir visos miestelio bendruomenės reikmėms. O, esant kovido situacijai, mokyklos vadovai nepageidauja pašalinių asmenų. Bibliotekoje – taip pat nėra laisvų patalpų. Jeigu būtume prašęsi priimami į Grūšlaukės arba Piliakalnio mokyklas, mūsų gyventojams nebūtų buvę patogu, – apie laikinos vietos pasirinkimą kalbėjo Darbėnų seniūnas Alvydas Poškys. Ir juokaudamas pridūrė: – O kadangi mūsų santykiai su klebonu Viktoru Dirvonskiu yra puikūs, pasirinkome arčiausiai seniūnijos esančias, nors ir ne itin patogias, patalpas.“

Seniūno žodžiais, pastato renovacija pagal sutartį su rangovu – klaipėdiečių bendrove „Rangova“, kuri taip pat renovavo Kūlupėnų seniūniją – turėtų būti atlikta per 4 mėn, ligi kitų metų pradžios.

Visas pastatas bus renovuotas iš esmės: apšiltinti pamatai, sienos ir stogas, pakeista elektros instaliacija, atnaujintos patalpos. Taip pat senoji šildymo malkomis ir anglimis sistema pakeista į šiuolaikinę sistemą „oras-vanduo“.

A. Poškio žodžiais, renovacija atliekama Kretingos rajono savivaldybės lėšomis, pasinaudojant lengvatine Europos Sąjungos paskola, siekiant energetinio atsinaujinimo. Darbai kainuos per 260 tūkst. Eur.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas