Pajūrio naujienos
Help
2021 Spalis
Pi 4111825
An 5121926
Tr 6132027
Ke 7142128
Pe18152229
Še29162330
Se310172431
Orų prognozė
Dieną11°C debesuotumas 11 %
Naktį7°C debesuotumas 66 %
Apklausa

Ar pritariate, kad būtų suvienodinta bazinė pensija turintiems ir neturintiems darbo stažo?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Bronius GIDRIKAS:

– Aš dažniausiai apsiperku prekybos centruose – taip jau esu įpratęs. Ten didesnis prekių pasirinkimas, daugiau visko gali rasti vienoje vietoje, o kokybė ar didelėj, ar mažoj parduotuvėj juk ta pati. Žodžiu, man patogiau didelėse parduotuvėse, o kadangi turiu galimybių pasą, tai ir po rugsėjo 13-tosios ten apsipirkinėsiu.

Birutė ZENKEVIČIENĖ:

– Aš mieliau einu į mažas parduotuves. Nenoriu duoti uždirbti dideliems ir galingiems: esam maža valstybė, tad palaikykime mažuosius – man atrodo, taip sąžiningiau. Ir dar labai palaikau tuos, kurie patys užsiaugina derlių, o kas lieka – parduoda, taip prisidurdami prie savo menko biudžeto. Tai svarbu mums, pensininkams: esame Europos Sąjungoje, bet pensijos toli gražu ne europinės.

Julius UBIS:

– Mūsų šeima – už prekybos centrus. Viename jų nuolat lankomės, žinome, kas kur sudėta, turime savo vadinamąjį prekių krepšelį – nereikia gaišti laiko. Nesu linkęs sutikti su nuomone, kad mažose parduotuvėse, pavyzdžiui, maisto prekės ar daržovės yra šviežesnės, kokybiškesnės – esame patenkinti kokybe, iš gausaus asortimento sugebame atsirinkti tai, kas mums patinka.

Vaiva RIEPŠIENĖ:

– Viskas priklauso nuo to, ką rengiuosi pirkti, bet dažniau renkuosi mažesnes parduotuves: turiu du mažus vaikus, ir norisi kuo mažiau laiko ieškant produktų ar kitų prekių sugaišti. Tuo pačiu ir smulkųjį verslą palaikome. Beje, kiek teko pastebėti, maisto produktai mažesnėse parduotuvėse, ypač jei prekiaujama tiesiai iš gamintojo, yra geresnės kokybės negu didžiuosiuose centruose.

Kalbino Livija GRJAUSKIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas