Rugpjūčio 21 d. Kretingos „Minija“, treniruojama Martyno Vilucko, išvykoje 4:1 (0:1) nugalėjo Plungės „Babrungo“ (VII vieta, 28 taškai) komandą ir atsirevanšavo už pralaimėjimą Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybių I rate namuose 1:3.

Pirmasis įvartis šiose rungtynėse krito į kretingiškių vartus: 31-ą min. po Manto Rusio skersuoto kamuolio iš krašto pirmasis prie jo suskubo Deimantas Valauskas ir nukreipė jį į vartus, išvesdamas savo komandą į priekį. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis pirmo kėlinio įvartis ir po jo pirmavo šeimininkas Plungės „Babrungas“. Antrą kėlinį situacija kardinaliai pasikeitė, ir „Minija“ per dvylika minučių pelnė tris įvarčius. 47-ą min. legionierius iš Japonijos Shogo Osawa tiksliu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų sudrebino varžovų vartininko iš Brazilijos Maycon Douglas Morales ginamus vartus ir atstatė rungtynių pusiausvyrą – 1:1. 51-ą min. tas pats Sh. Osawa gudriai atliko baudos smūgį – varžovų sienelei pašokus, jis pažeme nukreipė kamuolį į vartų kampą. 54-ą min. šeimininkai turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet vienas prieš vartininką atsidūręs Tomas Salamanavičius pataikė į vartų konstrukciją. 57-ą min. Sh. Osawa sudalyvavo ir trečiajame „Minijos“ komandos įvartyje, puikiu perdavimu vieną prieš varžovų vartininką išvedęs Deividą Šiušą, o šis iš baudos aikštelės prieigų „sušaudė“ varžovų vartus. 73-ą min. dėl antros geltonos kortelės varžovų legionierius Vinicius Saruri Hess paliko aikštę, ir varžovai liko ne visos sudėties. 80-ą min. krito ir ketvirtasis įvartis į „Babrungo“ komandos vartus: po Ogochukwu Odoh smūgio vartininkas nesėkmingai atrėmė kamuolį, ir šis įkrito į vartus. Ši pergalė Kretingos „Minijai“ leido pagerinti savo pozicijas ir pakilti į X turnyrinės lentelės vietą, per 18 susitikimų mūsų miesto komanda surinko 18 taškų ir vis dar turi vienerias rungtynes atsargoje.

Kretingos „Minija“: vartininkas kapitonas Eimantas Brezgys, Pape Sarigne Lo, Said Yanis Bance, Ogochukwu Prince Odoh (87 min. Raphael Tepe), Aidas Pipiras, Vilius Kazlauskas (83 min. Lukas Gujis), Shogo Osawa, Gustas Gumbaravičius, Deividas Šiuša (90 min. Deividas Pipiras), David Kirzneris ir Valdas Jašmontas (85 min. Deivydas Gedvilas).

Kretingos „Minijos“ vyriausiojo trenerio pareigas einančio Martyno Vilucko komentaras: „Ši pergalė yra visos mūsų komandos nuopelnas, mums tos pergalės reikėjo kaip oro, ir ją pasiekėme. Tikras žemaitiškas derbis – pergalė ypač saldi, kai laimi prieš kitą Žemaitijos komandą. Manau, mes labiau tos pergalės norėjome, atidavėme viską, ką turėjome ir, sakyčiau, pelnytai laimėjome. Tikėjau savo komanda, ir vis sakiau: susikuriame daug momentų prie varžovų vartų, bet jų neišnaudojame, ir kad kažkada sprogsim – matyt, ta diena ir atėjo. Per antrą kėlinį keturi įvarčiai, o jų galėjo būti dar ne vienas. Esu patenkintas visos komandos indėliu į rungtynes. Dabar laukia rungtynės su pajėgia Vilniaus „Žalgirio B“ ekipa. Mūsų tikslas – pergalė, dėl kurios motyvuoti komandos vaikinų papildomai nereikia – jie yra kovotojai.“

Artimiausias rungtynes Kretingos „Minija“ po dviejų savaičių pertraukos žais namuose rugpjūčio 28 d. su Vilniaus „Žalgiriu B“ (III vieta, 40 taškų).

Rugpjūčio 22 d. Kretingos „Minija B“ KLFF III lygos rungtynėse namuose 3:3 (2:1) sužaidė su Klaipėdos FK „Jonušai“ (IV vieta, 10 taškų) komanda. Šeimininkai po pirmą kėlinį pelnytų Žilvino Lukošiaus (9 min.) ir Luko Gujaus (38 min.) įvarčių pirmavo 2:1, varžovams įvartį 16-ą min. pelnė Mantas Lukas. Po pertraukos Kretingos „Minija B“ atsidūrė besivejančiųjų rolėje, 49-ą min. po vartininko klaidos Arvydas Dapkus išlygino rezultatą, 81-ą min. Vilius Norvilas iššoko prieš vartininką Domantą Barkauską ir išvedė svečių komandą į priekį – 3:2. Nuo 87-os min. šeimininkai turėjo kiekybinę persvarą, nes dėl raudonos kortelės aikštę paliko „Jonušų“ komandos žaidėjas Žygimantas Šakys. Rezultatą „Minijos B“ komandai 91-ą min. puikiu tolimu smūgiu išlygino Edvinas Girčys, o 93-ą min. komandos kapitonui Deivydui Gedvilui nepavyko realizuoti 11 m baudinio. Nepaisant lygiųjų Kretingos „Minijos B“ komanda, per 8 rungtynes surinkusi 16 taškų, tarp 8-ių ekipų išsaugojo II vietą.

Kretingos „Minijai B“ šiose rungtynėse atstovavo: vartininkas Domantas Barkauskas, Edvinas Girčys, Gvidas Jonušas, Žilvinas Lukošius, Dmyto Oliinyk, Rokas Šipalis, Aronas Zakarauskas, Damian Aleks Train, Raphael Tepe, Deividas Pipiras, Jokūbas Pocius, Kazys Mažionis, Lukas Gujis ir kapitonas Deivydas Gedvilas.