Birželio 12 d. Gvido Juškos treniruojama ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) I lygoje žaidžianti Kretingos „Minija“ po 3 savaičių pertraukos namų aikštėje 1:2 (0:1) turėjo pripažinti „Jonavos“ komandos pranašumą. Varžovų komanda demonstruoja puikią formą ir, laimėjusi visas 10 šio sezono rungtynių, yra surinkusi 30 taškų.

Pirmą kėlinį svečių komanda daugiau žaidė pirmu numeriu ir kontroliavo kamuolį – pirmas pavojingesnis momentas įvyko 15-ą min., bet iš toli smūgiuotas „Jonavos“ komandos saugo kamuolys atšoko nuo virpsto. 27-ą min. jonaviečiai pelnė pirmąjį įvartį: apmaudžioje „Minijos“ komandai situacijoje šeimininkų gynėjas baudos aikštelėje prarado kamuolį, o puolėjas Marius Ganusauskas susitvarkė su pora varžovų ir išvedė „Jonavos“ ekipą į priekį. Po praleisto įvarčio „Minijos“ komanda nepasimetė, netgi išlygino žaidimą, kėlė keletą kampinių prie svečių komandos vartų, bet kažko pavojingesnio sukurti nepavyko.

Antras kėlinys ir toliau vyko apylygiai, tiek pagal kamuolio kontrolės laiką, tiek pagal kuriamus momentus. Įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo neblogą galimybę – po standartinės situacijos iš 5–6 metrų galva į vartus nepataikė Deividas Šiuša. Paskutiniąsias 15 min. jau „Minijos“ futbolininkai perėmė iniciatyvą ir atakavo lygos lyderių vartus, dėl ko pavyko uždirbti 11 m baudinį: po perdavimo iš krašto varžovai neleistinai baudos aikštelėje pargriovė po keitimo aikštėje pasirodžiusį Vilių Kazlauską. 11 m baudinį 88-ą min. realizavo Shogo Osawa, kuris išlygino rezultatą 1:1. Po praleisto įvarčio varžovai metėsi į priekį ir jau per pridėtą laiką teisėjas sušvilpė pražangą, po kurios kamuolys atsidūrė pas vieną pavojingiausių varžovų žaidėjų Tadą Eliošių, rungtyniavusį ir Lietuvos rinktinėje – jis iš kelių metrų pelnė pergalingą „Jonavos“ įvartį. Kretingos „Minija: vartininkas Eimantas Brezgys, kapitonas Ainis Vilavičius, Neilas Urba (46 min. Gustas Gumbaravičius), Deividas Šiuša, Valdas Jašmontas (64 min. Aidas Pipiras), Boburbek Farkhadov, Solibek Karimov, Germanas Vaniuchinas (77 min. Vilius Kazlauskas), Shogo Osawa, Simonas Juška ir Ričardas Šveikauskas.

Kretingos „Minija“, sužaidusi devynis susitikimus, su 4 taškais kol kas užima XII vietą.

Kretingos „Minijos“ trenerio asistento Martyno Vilucko komentaras: „Po LFF taurės rungtynių su Alytaus „Dainava“ turėjome ilgą pertrauką ir saviizoliaciją, bet po jos neišsimušėme iš ritmo, o tos varžybos yra kaip mūsų atspirties taškas. Įvertinus, kad varžovai dar nėra praradę nė vieno taško, nenusileidome varžovams žaidybiniais aspektais, o momentais juos netgi pranokdavome, manau, nebuvome verti pralaimėti ir nusipelnėme bent taško. Šį sezoną tai jau yra turbūt ketvirtos rungtynės, kuomet per teisėjo pridėtą laiką prarandame taškus.“

Birželio 20 d. Kretingos „Minija“ išvykoje turėtų rungtyniauti su Marijampolės „Sūduvos B“ (XI vieta, 7 taškai) futbolininkais.