Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 1 %
Naktį7°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aldona JAGMINIENĖ:

– Nespėjau dar visur apžiūrėti, bet kitaip ir būti negali – miestas gražėja. Girdėjau, kad žmonės skundėsi per ilgai užsitęsusiu remontu ir nepatogumais. Aš su nepatogumais mažiau susidūriau, mat gyvenu sodininkų bendrijoje. Džiaugiuosi, kad rekonstrukcijos darbai baigiasi, juolab kad – vasara, ir į Kretingą užsuka svečių iš kitur.

Pranas LIAUČIUS:

– Nepaisant, kad Vilniaus gatvės remontas daugeliui trukdo mašina pravažiuoti ar pėsčiomis praeiti, – turėkim kantrybės, tuoj darbai baigsis. Pastebėjau, kad Kretinga apskritai atgyja, puošiasi gėlynais. Į seniūno postą atėjo tikra „gaspadinė“, kuriai miestas nuoširdžiai rūpi, ji visada reaguoja į mūsų, seniūnaičių, pastabas. Dabar kartu spręsime, kur, prašant gyventojams, pastatyti suoliukų.

Ramūnas VILČINSKAS:

– Naujai trinkelėmis išklotu šaligatviu šiandien jau kelis kartus „pralėkiau“ paspirtuku – puikiai sekėsi! Be to, vasara, pasakiškai geras oras, todėl kokių nors priekaištų ir atrasti būtų sunku, ir ieškoti nesinori. Visi matom, kad Kretinga tvarkosi, ir kad tikrai bus gražiau. Žinoma, norėjosi greitesnės darbų pabaigos, bet yra kaip yra.

Vytautas MIKELKEVIČIUS:

– Kol kas palaida bala: žmonės eina, kaip nori, mašinos irgi ... Akmuo – į Savivaldybės daržą: nejaugi nebuvo galima eismui atidaryti Kęstučio gatvės? Šiaip negali sakyti, kad miestas negražėja, gal ir gražėja, bet kam reikalingi tokie platūs šaligatviai? Ar tiek jau daug Kretingoje dviratininkų? Geriau jau būtų platesnė važiuojamoji dalis. Neįsivaizduoju, kaip ne tik mums, taksistams, o ir kitiems vairuotojams reikės nuo „Maximos“ pasukti į kairę?

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas