Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 1 %
Naktį7°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Baigiantis mokslo metams ir artėjant egzaminams, Kretingos rajono švietimo centras rajono pedagogus pakvietė tapti savanoriais konsultantais, kurie sutiktų konsultuoti rajono abiturientus jiems rengiantis valstybiniams brandos egzaminams.

Centro direktorė Adelė Mazeliauskienė pasidžiaugė, kad į šį kvietimą atsiliepė įvairių disciplinų pedagogai. „Dalyvauti mūsų surengtoje akcijoje ir rajono lyderiais savanoriais sutiko būti lietuvių kalbos ir literatūros, anglų kalbos, matematikos, rusų kalbos, istorijos, biologijos, geografijos, chemijos ir fizikos mokytojai, kurie vykdė iki pusantros valandos trukusias konsultacijas“, – A. Mazeliauskienė akcentavo, kad rajono Švietimo centras konsultacijų tvarkaraščiu pasidalino su tomis rajono švietimo įstaigomis, kuriose mokosi dvyliktokai, o iš viso konsultacijoms užsiregistravo ir mokytojų pagalba pasinaudojo per 100 rajono abiturientų.

Konsultacijas jiems teikė: Pranciškonų gimnazijos pedagogai – lietuvių kalbos mokytoja Irma Šedienė, anglų kalbos mokytoja Živilė Galinskaitė, biologijos mokytojas Kęstutis Kaulius, geografijos mokytojas Vilius Adomaitis, chemijos mokytoja Vilma Švitrienė, fizikos mokytoja Irena Černeckienė, Vydmantų gimnazijos matematikos mokytoja Rasa Griškevičienė, Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos istorijos mokytoja Dalia Zibalienė ir rusų kalbos mokytoja Daiva Firantienė.

Daugiausia abiturientų pageidavo lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir anglų kalbos konsultacijų, kurios dėl koronaviruso pandemijos vyko per nuotolį.

„P. n.“ informacija


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas