Pajūrio naujienos
Help
2021 Birželis
Pi 7142128
An18152229
Tr29162330
Ke3101724
Pe4111825
Še5121926
Se6132027
Orų prognozė
Dieną21°C debesuotumas 1 %
Naktį7°C debesuotumas 1 %
Apklausa

Ar vėl pabranginus alkoholį ir rūkalus sumažės jų vartojimas?

Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Komentarų topas

Aušra JONKUVIENĖ:

– Kažin, ar Vakcinacijos centras buvo reikalingas, nes kas nori, tam ir taip yra sudarytos sąlygos pasiskiepyti, tik reikia noro. Kai vakcinuotis pasiunčia šeimos gydytojas, įvertinęs paciento būklę, manau, vis tiek yra geriau. Aš apskritai į skiepus ir į su jais susijusią suveltą informaciją žiūriu nepatikliai, savo nuomonės nė nežadu keisti.

Dainius NAVICKAS:

– Jeigu Kretingoje įsteigė Vakcinacijos centrą, vadinasi, jis yra reikalingas, juolab kad čia galės pasiskiepyti žmonės, atvykę ir iš kitų vietovių. Asmeniškai man šis centras – neaktualu. Kadangi įpareigoja darbo švietimo įstaigoje specifika, kaip ir daugelis pedagogų, esu pasiskiepijęs jau du kartus.

Birutė UŽUOTIENĖ:

– Prie Vakcinacijos centro turbūt reikėtų laukti „gyvoje“ eilėje, nenorėčiau... Pas mus į Grūšlaukės medicinos punktą kaip tik šiom dienom pati slaugytoja turi atvažiuoti skiepyti, kaimo žmonėms taip patogiau. Man kol kas nereikia, už pinigus atlikau kraujo tyrimą, nustatė, kad jau esu persirgusi, nors požymių ir nejaučiau. Dabar vėl reikės išsitirti, ar beliko antikūnių.

Laurynas SAMOŠKA:

– Nežinojau, kad Kretingos centre, Motiejaus Valančiaus viešojoje bibliotekoje, atsirado toks centras. Gal teks juo ir pasinaudoti? Svarbu, kad nebūtų daug žmonių. Skiepai yra kiekvieno apsisprendimas, aš tam nusiteikęs, tik kur skiepysiuosi, dar nežinau. Dirbu bendrovėje „Lietuvos geležinkeliai“, darbdaviai sudaro sąlygas, kviečia skiepui užsiregistruoti, kas nori.

Kalbino Audronė GRIEŽIENĖ, fotografavo Darius ŠYPALIS


Visos teisės saugomos. © 2006-2017 UAB 'Pajūrio naujienos'. Atsakomybės apribojimas. pingvinas